0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
FIFA World Cup, Group F
Belgium
-
-
Morocco
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Portugal
League Cup, Group C
SL Benfica
۲
۰
FC Penafiel
Finished
۰۰:۱۵
Ukraine
Premier League
Zorya Luhansk
۰
۰
FC Minaj
inprogress
۱۵:۳۰
FK Lviv
۰
۰
Kolos Kovalivka
inprogress
۱۴:۳۰
Azerbaijan
Premier League
PFC Neftchi Baku
۰
۰
Sabayil FK
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
LaLiga 2
Las Palmas
۳
۱
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Burgos CF
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Italy
Serie B
Reggina
۲
۰
Benevento
inprogress
۱۵:۰۰
Costa Rica
Copa Costa Rica
AD Guanacasteca
۰
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۰:۳۰
Santa Ana
۰
۰
CS Herediano
Finished
۰۴:۳۰
Russia
Russian Cup
FK Zenit St. Petersburg
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
PFK Kryliya Sovetov Samara
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FK Dinamo Moscow
۰
۰
Gazovik Orenburg
inprogress
۱۴:۳۰
FC Rostov
۲
۰
FK Akhmat Grozny
inprogress
۱۴:۳۰
Colombia
Primera A
Rionegro Aguilas Doradas
۳
۴
Deportivo Pasto
Finished
۰۲:۳۰
Independiente Medellin
۲
۱
America de Cali
Finished
۰۴:۳۵
Australia
A-League Women
Perth Glory (W)
۰
۱
Adelaide United (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taiwan
Premier League
Taiwan Power Company
۱
۱
Leopard Cat FC
Finished
۱۰:۳۰
Hang Yuen
۱
۵
Taichung Futuro
Finished
۱۰:۳۰
Ming Chuan University
۰
۳
Tainan City Steel
Finished
۱۳:۳۰
Honduras
Liga Nacional
Real Espana
۱
۲
CD Victoria
Finished
۰۴:۳۰
Hong Kong
1st Division
Wong Tai Sin
۰
۰
North District FC
Finished
۱۱:۰۰
Eastern District
۱
۰
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
South China FC
۰
۲
Central & Western
Finished
۱۱:۰۰
Wing Yee Ft
۵
۰
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۱
۰
Metro Gallery FC
Finished
۱۱:۰۰
Citizen AA
۰
۴
Kowloon City
Finished
۱۱:۳۰
Hoi King
۳
۱
Yuen Long FC
Finished
۱۱:۰۰
Lebanon
Premier League
Al Ansar Beirut
-
-
Al Hikma Beirut
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
Costa Rica
Liga de Ascenso Apertura Promotion Playoffs
AD Municipal Liberia
۳
۲
ADR Jicaral
Finished
۰۴:۳۰
New Zealand
National League Women
Central Football (W)
۲
۱
Southern United FC (W)
Finished
۰۲:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۴
۲
Northern Rovers FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Hong Kong
2nd Division
Kwun Tong
۲
۱
Kwong Wah
Finished
۰۹:۰۰
Nicaragua
Primera Division
Deportivo Ocotal
۱
۱
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
Hungary
NB II
Kazincbarcika BSC
۰
۰
MTK Budapest
inprogress
۱۵:۳۰
BFC Siofok
۰
۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
inprogress
۱۵:۳۰
Soroksar SC
۰
۱
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۵:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۰
۲
Csakvar TK
inprogress
۱۵:۳۰
Hong Kong
3rd Division
Islands FC
۱
۱
Fukien Athletic Club
Finished
۱۱:۰۰
Lung Moon
۰
۲
KCDRSC
inprogress
۱۴:۰۰
Tanzania
Premier League
Polisi Tanzania FC
-
-
Simba SC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
New Zealand
National League Championship
Miramar Rangers
۱
۴
Wellington Olympic
Finished
۰۵:۳۰
Wellington Phoenix B
۴
۲
Birkenhead United
Finished
۰۳:۳۰
Vietnam
Cup
TT Ha Noi
۲
۰
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Hong Kong
Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
LEE Man Warriors FC
۳
۱
Resources Capital FC
Finished
۱۳:۳۰
Germany
Bundesliga Women
FC Koln (W)
۰
۰
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۱۵:۳۰
MSV Duisburg (W)
۰
۰
SV Meppen (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
1. Lig
Pendikspor
۰
۰
Eyupspor
inprogress
۱۴:۰۰
Keciorengucu Ankara
۱
۱
Samsunspor
inprogress
۱۴:۰۰
Erzurum BB
-
-
Bandirmaspor
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Japan
Regional League
Briobecca Urayasu SC
۳
۱
Tochigi City
Finished
۰۸:۰۰
Okinawa SV
۴
۰
Kariya
Finished
۰۵:۱۵
India
Manipur State League
UKB
۰
۲
KIYC
Finished
۰۹:۴۵
DM Rao
۰
۰
Klasa FC
Finished
۱۲:۰۵
Netherlands
Eredivisie Women
FC Twente 1965 (W)
۱
۰
Ajax Amsterdam (W)
inprogress
۱۴:۴۵
Greece
Super League 2, Group B
Niki Volou
-
-
Apollon Pontou FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Thesprotos
-
-
Veria FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Apollon Chania Kissamikos
-
-
Kalamata
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Panachaiki
-
-
GS Apollon Smyrnis
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Irodotos
-
-
PAE Egaleo
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Linares Deportivo
۰
۱
Real Madrid B
inprogress
۱۴:۳۰
Algeciras CF
۰
۲
San Sebastian De Los Reyes
inprogress
۱۴:۳۰
Talavera
۰
۰
Real Balompedica Linense
inprogress
۱۴:۳۰
Ceuta
۱
۱
Pontevedra
inprogress
۱۴:۳۰
Georgia
National League 2
FC Samtredia
۱
۰
FC Merani Martvili
Finished
۱۳:۰۰
FC Rustavi
۲
۳
FC Gareji
Finished
۱۳:۰۰
Spaeri
۴
۲
Fc Merani Tbilisi
Finished
۱۳:۰۰
FC WIT Georgia Tblisi
۲
۰
FC Shuqura Kobuleti
Finished
۱۳:۰۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۱
۰
Gokulam FC
Finished
۱۲:۰۰
Mohammedan SC
۱
۰
Tiddim Road Athletic Union FC
inprogress
۱۴:۳۰
France
Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۰
۱
OGC Nice U19
Finished
۱۳:۳۰
Olympique de Marseille U19
۰
۰
Toulouse FC U19
Finished
۱۳:۳۰
Thailand
Thai League 3
Khonkaen Mordindang FC
۲
۳
Krua-Napat Ubon
Finished
۱۲:۰۰
Nonthaburi United
۳
۰
Kasem Bundit University FC
Finished
۱۳:۳۰
Khonkaen FC
۳
۰
Surin City FC
inprogress
۱۴:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FK Khujand
۲
۰
Khatlon Bokhtar
Finished
۱۲:۳۰
CSKA Pamir Dushanbe
۱
۵
FC Istiklol
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Primera Division Women
Real Sociedad (W)
-
-
Levante Las Planas (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Deportivo Alaves (W)
۲
۰
Real Betis (W)
inprogress
۱۴:۳۰
UD Granadilla Tenerife (W)
۱
۰
Valencia (W)
inprogress
۱۴:۳۰
England
FA Cup
Ebbsfleet United FC
-
-
Fleetwood Town
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Myanmar
National League Women
Ispe FC (W)
۲
۰
Myawadi (W)
Finished
۱۲:۳۰
Young Lionesses (W)
۱
۲
Yreo FC (W)
Finished
۱۲:۰۰
Croatia
1. HNL U19
NK Dinamo Zagreb U19
۴
۱
NK Varazdin U19
Finished
۱۳:۳۰
Turkey
Bayanlar Ligi Women
Fatih Karagumruk (W)
۲
۱
Dudullu SK (W)
Finished
۱۲:۳۰
Galatasaray (W)
۳
۰
Adana Idman (W)
Finished
۱۲:۳۰
Karadeniz Eregli Belediye Spor (W)
۰
۱
Fatih Vatan Spor (W)
Finished
۱۲:۳۰
Horozkent SK (W)
۰
۱
Kayseri Kadin (W)
Finished
۱۱:۳۰
Alg Spor (W)
۰
۰
Hakkarigucu SK (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
Atletico Madrid B
۱
۰
CD Diocesano
inprogress
۱۴:۳۰
CD Coria
۰
۱
U.D. Melilla
inprogress
۱۴:۳۰
CD Estepona
۰
۰
Cacereno
inprogress
۱۴:۳۰
Don Benito
۱
۰
CD Atletico Paso
inprogress
۱۴:۳۰
UD Montijo
۰
۰
Navalcarnero
inprogress
۱۴:۳۰
AD Union Adarve
۲
۱
Socuellamos
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Albacete (W)
۰
۲
Levante B (W)
Finished
۱۳:۳۰
Italy
Serie A Women
Sampdoria (W)
۰
۱
Sassuolo (W)
inprogress
۱۵:۰۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 4
Real Betis B
۱
۰
CD Utera
inprogress
۱۴:۰۰
Mar Menor
۰
۰
Xerez Deportivo FC
inprogress
۱۴:۳۰
FC Cartagena II
۲
۱
Velez CF
inprogress
۱۴:۳۰
Sanluqueno
۳
۱
CD San Roque de Lepe
inprogress
۱۵:۰۰
Russia
FNL
FC Krasnodar II
۲
۲
Kamaz Nab Chelny
Finished
۱۳:۳۰
FK Rubin Kazan
۰
۰
Neftekhimik Nizhnekamsk
inprogress
۱۵:۳۰
PFC Kuban
-
-
Volga Ulyanovsk
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Veles Moscow
۰
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۴:۳۰
FC Volgar Astrakhan
۰
۱
FC Rodina Kitaevskoe
inprogress
۱۴:۳۰
YFK Shinnik Yaroslav
-
-
FC Dynamo Makhachkala
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Akron Tolyatti
۰
۰
Energiya Khabarovsk
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Uhlenhorster SC Paloma
۰
۴
FC Suderelbe
Finished
۱۳:۱۵
Niendorfer TSV
-
-
SV Rugenbergen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Tuerkiye
۰
۰
TuRa Harksheide
inprogress
۱۵:۳۰
Bhutan
Premier League
Paro FC
۲
۰
Royal Thimphu College
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Yeni Mersin Idmanyurdu
۲
۰
Eskisehirspor K
inprogress
۱۴:۳۰
Kutahyaspor
۰
۱
Karakopru Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
inprogress
۱۴:۳۰
Catalcaspor
۲
۲
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۳:۳۰
Elazigspor
۰
۱
Hacettepe 1945 SK
inprogress
۱۴:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۰
Sile Yildizspor
inprogress
۱۴:۳۰
Yeni Orduspor
۱
۰
Karsiyaka SK
inprogress
۱۴:۳۰
Amasyaspor 1968 FK
۰
۱
Edirnespor
inprogress
۱۴:۳۰
Agri 1970 Spor
۱
۰
Yomraspor
inprogress
۱۴:۳۰
Guatemala
Primera Division
Zacapa Tellioz
-
-
Deportivo Coatepeque
Finished
۰۵:۳۰
Germany
2. Bundesliga Women
RB Leipzig (W)
۲
۱
FFC Frankfurt II (W)
Finished
۱۳:۳۰
Bayern Munich II (W)
۱
۲
FSV Gutersloh (W)
Finished
۱۳:۳۰
FC Koln II (W)
۲
۱
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۳:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
-
-
SC Freiburg II (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Andorra
1a Divisio
FC Santa Coloma
۶
۰
UE Engordany
Finished
۱۳:۳۰
Inter Club d'Escaldes
-
-
UE Sant Julià
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bremen
Geestemunde
۱
۶
SV Hemelingen
Finished
۱۳:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Tallinna JK Legion
۰
۰
FC Elva
inprogress
۱۴:۳۰
Thailand
Thai League 2
Nakhon Pathom United
۱
۱
Raj Pracha
inprogress
۱۴:۰۰
Phrae United
۱
۰
Ayutthaya United FC
inprogress
۱۵:۰۰
Customs United FC
۰
۰
Chiangmai United FC
inprogress
۱۴:۳۰
Krabi FC
۰
۰
Ranong United
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 5
Fundacio Esportiva Grama
۱
۲
UE Sants
inprogress
۱۴:۱۵
CF Montanesa
۰
۲
CE L'Hospitalet
inprogress
۱۴:۳۰
CE Europa
۰
۰
Sant Andreu Barcelona
inprogress
۱۵:۰۰
Vilafranca
۰
۰
CP San Cristobal
inprogress
۱۴:۳۰
Girona FC B
۰
۲
CF Badalona B
inprogress
۱۵:۰۰
Pobla de Mafumet CF
۰
۰
CF Peralada
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
CD Atletico Baleares
۰
۰
CF Intercity
inprogress
۱۴:۳۰
CD La Nucia
۱
۰
Eldense
inprogress
۱۴:۳۰
UD Logrones
۰
۱
SD Amorebieta
inprogress
۱۴:۳۰
Real Union Club de Irun
۰
۲
Gimnastic de Tarragona
inprogress
۱۴:۳۰
North Macedonia
First League
Pobeda Prilep Junior
۰
۱
KF Shkupi Skopje
inprogress
۱۵:۳۰
FK Shkendija 79
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۱۵:۳۰
FK Skopje
۰
۰
Akademija Pandev
inprogress
۱۵:۳۰
Rabotnicki Skopje
۰
۰
Makedonija GjP
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 7
AD Torrejon CF
۰
۰
Cuc Villalba
inprogress
۱۴:۰۰
Ursaria
۱
۰
CF Pozuelo de Alarcon
inprogress
۱۴:۳۰
Las Rozas CF
۱
۱
CF Fuenlabrada Promesas
inprogress
۱۴:۳۰
RSD Alcala Henares
۰
۰
Getafe B
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Gran Pena FC
۲
۰
CD Estradense
inprogress
۱۴:۳۰
Viveiro CF
۲
۰
Arzua
inprogress
۱۴:۳۰
Silva SD
۱
۰
Arosa SC
inprogress
۱۴:۴۵
Turkey
3. Lig Grp. 3
Bergama Belediyespor
۰
۱
Osmaniyespor FK
inprogress
۱۴:۳۰
Beyoglu Yeni Carsi FK
۰
۰
Mus Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Kepez Belediye Antalya
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
inprogress
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۱
۱
Efeler 09 FK
inprogress
۱۴:۳۰
Artvin Hopaspor
۲
۱
Akhisar Belediye GS
inprogress
۱۴:۳۰
Nigde Belediyespor
۱
۰
Erbaaspor
inprogress
۱۴:۳۰
68 Yeni Aksaray Belediyspor
۰
۰
Arguvan Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Siirt IL Ozel Idaresi Spor
۳
۰
Sapanca Genclikspor
inprogress
۱۴:۳۰
Fatsa Belediyespor
۲
۲
Bursa Yildirim Spor
inprogress
۱۴:۳۰
United Arab Emirates
Division 1
Hatta Dubai
-
-
Masfut
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
-
-
Masafi
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۰
Dibba Al-Hisn
-
-
Al Jazira Hamra
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۰
Thailand
Thai League 1
Lamphun Warrior FC
۳
۱
Sukhothai FC
inprogress
۱۴:۰۰
Prachuap FC
۱
۰
Lampang FC
inprogress
۱۴:۳۰
Nong Bua Pitchaya FC
۱
۰
Khon Kaen United
inprogress
۱۴:۳۰
Police Tero FC
۰
۰
Nakhon Ratchasima
inprogress
۱۵:۳۰
Ukraine
Persha Liga, Group A
Bukovyna Chernivtsi
۰
۳
FC Nyva Ternopil
Finished
۱۳:۳۰
FC Epitsentr Dunayivtsi
۲
۰
Prykarpattya Ivano Frankivsk
Finished
۱۳:۳۰
Skoruk Tomakivka
۲
۰
SK Poltava
Finished
۱۳:۳۰
LNZ Cherkasy
۵
۰
FC Hirnyk Sport Koms
inprogress
۱۳:۳۰
FC Karpaty Lviv
۱
۲
Polissya Zhytomyr
Finished
۱۳:۳۰
Romania
Liga 1 Women
Fairplay Bucuresti (W)
۱
۵
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc (W)
Finished
۱۲:۳۰
SSU Politehnica Timisoara (W)
۴
۰
CSM Alexandria (W)
Finished
۱۲:۳۰
Universitatea Galati (W)
۱
۲
Piros Security (W)
Finished
۱۳:۳۰
CFF Olimpia Cluj (W)
۴
۱
CS Vasas Odorheiu Secuiesc (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Hungary
NB III
Gyori ETO FC II
۲
۱
Mori SE
Finished
۱۳:۳۰
Puskas Academy II
۱
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۳:۳۰
BVSC Zuglo
۱
۰
Hatvan
inprogress
۱۵:۳۰
Putnok VSE
۱
۱
Penzugyor
inprogress
۱۵:۳۰
Debrecen EAC
۰
۰
Bekescsabai Elore SE II
inprogress
۱۵:۳۰
Egri FC
۰
۰
Tiszaujvaros
inprogress
۱۵:۳۰
Kelen SC
۰
۰
Zalaegerszegi TE II
inprogress
۱۵:۳۰
III Keruleti Tue Upe
۱
۰
Csornai SE
inprogress
۱۵:۳۰
Monori SE
۰
۰
Dunaujvaros Palhalma
inprogress
۱۵:۳۰
Hajduszoboszlo SE
۰
۰
Kisvarda II
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 3
Zaragoza B (Deportivo Aragon)
۱
۰
Saguntino
inprogress
۱۴:۰۰
Hercules Alicante
۰
۳
Lleida
inprogress
۱۴:۳۰
AE Prat
۰
۰
SCR Pena Deportiva
inprogress
۱۴:۳۰
CF Badalona
۱
۰
SD Formentera
inprogress
۱۴:۳۰
RCD Mallorca B
۰
۲
CE Manresa
inprogress
۱۴:۳۰
Ibiza Islas Pitiusas
۰
۰
Terrassa CF
inprogress
۱۴:۳۰
Italy
Serie C, Group C
Audace Cerignola
۱
۰
Viterbese
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Levante B
۰
۰
CD Roda
inprogress
۱۴:۳۰
Villarreal CF C
۱
۰
Athletic Club Torrellano
inprogress
۱۵:۰۰
Castellon B
۰
۰
Jove Espanol
inprogress
۱۴:۳۰
Portugal
League Cup, Group E
Portimonense
۱
۰
Sporting Covilha
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CF Platges de Calvia
۰
۱
CD Llosetense
inprogress
۱۴:۳۰
SD Portmany
۱
۲
Constancia
inprogress
۱۴:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
CF Lorca Deportiva
۱
۱
UD Caravaca
inprogress
۱۴:۳۰
EG El Palmar CF
۰
۰
CD Bullense
inprogress
۱۴:۳۰
La Union CF
۱
۰
Real Murcia B
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD Binefar
۰
۱
CD Caspe
inprogress
۱۴:۴۵
CD Robres
۱
۱
Ejea
inprogress
۱۴:۱۵
Huesca B
۳
۰
CF Calamocha
inprogress
۱۴:۰۰
Cuarte CD
۰
۱
CF Illueca
inprogress
۱۴:۳۰
Bulgaria
Bulgarian Cup
PFC Litex Lovech
۰
۰
PFC Cherno More Varna
inprogress
۱۵:۰۰
Marek Dupnica
۰
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
inprogress
۱۴:۰۰
PFC Spartak Varna
۰
۰
Chavdar Etropole
inprogress
۱۵:۰۰
Germany
Regionalliga North
Teutonia Ottensen
-
-
Hannover 96 II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
TSV Havelse
-
-
Eintracht Norderstedt
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Germany
Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۰
۰
VfB Germania 1900 Halberstadt
inprogress
۱۵:۳۰
ZFC Meuselwitz
-
-
Hertha BSC Berlin II
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Chemnitzer FC
-
-
FC Carl Zeiss Jena
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Montenegro
2. CFL
Berane
۰
۰
OFK Niksic
inprogress
۱۵:۳۰
Mladost DG
۰
۱
FK Grbalj Radanovici
inprogress
۱۵:۳۰
FK Bokelj Kotor
۰
۰
Igalo
inprogress
۱۵:۳۰
FK Kom Podgorica
۰
۰
FK Podgorica
inprogress
۱۵:۳۰
FK Otrant-Olympic
۰
۰
FK Zeta Golubovci
inprogress
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig - Red Group
Fethiyespor
۱
۰
Pazarspor
inprogress
۱۴:۳۰
1461 Trabzonspor
۱
۱
Balikesirspor
inprogress
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Kirsehir Belediye Spor
inprogress
۱۴:۳۰
Adiyaman FK
۰
۰
Utas Usakspor
inprogress
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۰
۱
Sariyer GK
inprogress
۱۴:۳۰
Kirklarelispor
۱
۰
Kastamonuspor
inprogress
۱۴:۳۰
Iskenderun
۱
۱
Serik Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Zonguldak Komurspor
۰
۰
1928 Bucaspor
inprogress
۱۴:۳۰
Germany
Oberliga NOFV Nord
TUS Makkabi
۲
۳
TSG Neustrelitz
inprogress
۱۴:۳۰
Montenegro
First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
FK Jezero Plav
inprogress
۱۴:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۲
۰
OFK Petrovac
inprogress
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Ergene Velimese Spor
۰
۰
Elaziz Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Bayrampasa
۱
۰
Ofspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۲
۱
Turgutluspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kartal Bulvar Spor Kulubu
۱
۱
Antalya Kestelspor
inprogress
۱۴:۳۰
Kusadasispor
۱
۱
Orduspor 1967
inprogress
۱۴:۳۰
Ayvalikgucu Belediyespor
۱
۰
Darica Genclerbirligi
inprogress
۱۴:۳۰
Gumushanespor
۰
۰
76 Igdir Belediyespor
inprogress
۱۴:۳۰
Eynesil Belediyespor
۱
۰
Kahramanmarasspor
inprogress
۱۴:۳۰
Taiwan
Division 2
Kaohsiung
۲
۲
Inter Taoyuan FC
Finished
۰۹:۳۰
World
FIFA World Cup, Group E
Japan
۰
۱
Costa Rica
Finished
۱۳:۳۰
Ireland
Leinster Senior League
University College Dublin FC
۳
۱
Cherry Orchard
inprogress
۱۴:۳۰
Ballymun United
۱
۰
Liffey Wanderers
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
AD Alcorcon U19
۰
۱
Getafe U19
inprogress
۱۴:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Vitoria Guimaraes B
۰
۲
Vilaverdense FC
inprogress
۱۴:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Tarsus Idman Yurdu
۱
۲
Ankaraspor
inprogress
۱۴:۳۰
Bayburt Ozel Idarespor
۰
۳
Kasimpasa Erokspor
inprogress
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Nazilli Belediyespor Aydin
inprogress
۱۴:۳۰
24 Erzincanspor
۱
۱
Eylul Belediye Sivas
inprogress
۱۴:۳۰
Duzcespor
۰
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۰
۰
Afjet Afyonspor
inprogress
۱۴:۳۰
Inegolspor
۰
۰
Amedspor SK
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 18
Conquense
۰
۰
CD Toledo
inprogress
۱۴:۳۰
Villarrobledo
۱
۰
Cd Tarancon
inprogress
۱۴:۳۰
Azuqueca
۲
۱
Quintanar Rey
inprogress
۱۴:۳۰
Malta
Challenge League
Melita FC
۰
۱
Mqabba FC
inprogress
۱۵:۳۰
Denmark
Elitedivisionen Women
Sundby (W)
۰
۱
Fc Thy-Thisted (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Romania
Liga II
CS Ripensia Timisoara
۰
۰
Otelul Galati
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
CD Mensajero
۰
۰
UD Ibarra
inprogress
۱۵:۳۰
Tenerife B
۱
۱
UD Tamaraceite
inprogress
۱۴:۳۰
CD La Cuadra-Union Puerto
۰
۰
Union Sur Yaiza
inprogress
۱۵:۳۰
Las Palmas B
۰
۰
Arucas CF
inprogress
۱۵:۳۰
Lanzarote
۰
۰
CD Santa Ursula
inprogress
۱۵:۳۰
Marino
۱
۰
Panaderia Pulido
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
-
-
VfB Lubeck II
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Botswana
Premier League
Nico United
۰
۰
Mogoditshane Fighters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 16
Racing Rioja CF B
۲
۰
River Ebro
inprogress
۱۴:۳۰
Varea
۰
۰
Comillas CF
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 14
Arroyo
۰
۰
UD Fuente de Cantos
inprogress
۱۴:۳۰
Plasencia
۰
۰
Olivenza
inprogress
۱۴:۳۰
CF Trujillo
۰
۰
Jerez CF
inprogress
۱۵:۰۰
CD Azuaga
۰
۰
SP Villafranca
inprogress
۱۴:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
SD Rayo Cantabria
۰
۰
Real Valladolid B
inprogress
۱۴:۳۰
Cyprus
2. Division
Achyronas Onisillos
-
-
Digenis Ypsonas
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Germany
Oberliga Bayern Sud
Turkspor Augsburg
-
-
VFB Hallbergmoos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Rwanda
National League
Musanze FC
-
-
Rayon Sports FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Rwamagana City
-
-
Espoir FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Mukura Victory
-
-
AP Rwandaise FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
Torreense (W)
-
-
CA Ouriense (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Greece
Super League 2, Group A
Iraklis Larisas
-
-
Diagoras Rodos
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Almopos Arideas
-
-
Makedonikos Neapolis
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Slovenia
2.SNL
NK Emmi Bistrica
-
-
NK Bilje
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Serbia
U19 League
FK Brodarac U19
۲
۰
FK Partizan Belgrade U19
inprogress
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga Niedersachsen
TUS Bersenbruck
۰
۰
SV Ahlerstedt/Ottendorf
inprogress
۱۵:۳۰
Eintracht Celle
-
-
MTV Gifhorn
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Arminia Hannover
-
-
Blau-Weiss Papenburg
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 2
Aviles Stadium CF
۰
۰
UC Ceares
inprogress
۱۵:۰۰
Llanes
۱
۰
Luarca CF
inprogress
۱۴:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Caudal Deportivo de Mieres
inprogress
۱۴:۳۰
Valdesoto CF
۲
۰
CD Tuilla
inprogress
۱۴:۳۰
Sporting Gijon B
۲
۰
Real Titanico FC
inprogress
۱۴:۳۰
CD Praviano
۱
۰
CD Lealtad
inprogress
۱۴:۳۰
Greece
U19 Super League
Olympiacos FC U19
۰
۰
PAS Giannina U19
inprogress
۱۴:۳۰
Lamia U19
۰
۲
AEK Athens U19
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 9
UD Almeria B
۰
۱
Real Jaen CF
inprogress
۱۴:۳۰
Atletico Malagueno
۰
۰
Marbella FC
inprogress
۱۴:۳۰
CD Huetor Vega
۰
۱
Maracena
inprogress
۱۴:۳۰
Republic of Kosovo
Superliga
KF Gjilani
۰
۰
KF Ballkani
inprogress
۱۵:۳۰
KF Trepca 89 Mitrovice
۰
۰
FC Prishtina
inprogress
۱۵:۳۰
FC Malisheva
۰
۰
KF Llapi Podujeve
inprogress
۱۵:۳۰
Latvia
LMT Virsliga
SC Grobinas
۰
۳
FS Metta/Lu
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
Club Portugalete
۲
۱
CD Basconia
inprogress
۱۴:۰۰
Aurrera de Vitoria
۰
۰
Touring Ke
inprogress
۱۴:۳۰
England
FA Cup Women
Loughborough Lightning (W)
-
-
Stoke City (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
-
-
Ulinzi Stars
Cancelled
۱۴:۳۰
Kuwait
Federation Cup
Yarmouk
۰
۰
Kazma
inprogress
۱۶:۳۰
Burgan SC
۰
۰
Khaitan
inprogress
۱۶:۳۰
Al Fahaheel FC
-
-
Al-Salmiyah
inprogress
۱۹:۰۵
Al Kuwait
۰
۰
Al-Qadsiya
inprogress
۱۹:۰۵
Germany
Oberliga NOFV South
Eilenburg
۰
۰
VFC Plauen
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil
Compostela U19
۰
۲
Bansander U19
Cancelled
۱۵:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
SC Angrense
۰
۰
Imortal DC
inprogress
۱۵:۳۰
France
Championnat National U19 Group B
Clermont Foot Auvergne U19
۰
۰
Metz U19
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Espanyol U19
۱
۰
SD Huesca U19
inprogress
۱۵:۰۰
Romania
Liga 2 Women
Magura 2012 Bacau (W)
۱
۰
ACS Juniorul 2014 (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Neptunas Klaipeda
۰
۱
FK Dziugas Telsiai
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 8
Cultural Leonesa B
۰
۰
SD Almazan
inprogress
۱۴:۳۰
Croatia
First League Women
ZNK Hajduk Split (W)
۰
۲
ZNK Osijek (W)
inprogress
۱۴:۳۰
ZNK Donat Zadar (W)
۰
۰
ZNK Dinamo Zagreb (W)
inprogress
۱۵:۳۰
Greece
Gamma Ethniki
Ypato
۰
۰
Asteras Petriti
inprogress
۱۴:۳۰
Italy
Serie C, Group A
Pro Vercelli
۲
۱
Sangiuliano City Nova
inprogress
۱۴:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Conil CF
۰
۰
Club Atletico Espeleno
inprogress
۱۴:۳۰
Ayamonte CF
۰
۰
Coria CF
inprogress
۱۴:۳۰
CD Rota
۰
۰
CD Pozoblanco
inprogress
۱۴:۳۰
Kenya
Premier League
Kariobangi Sharks
۳
۱
Ulinzi Stars
inprogress
۱۴:۳۰
Tusker
۱
۱
Nairobi City Stars
inprogress
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Compostela U19
۱
۲
Bansander U19
inprogress
۱۴:۳۰
Kenya
Super League
Coastal Heroes
۱
۰
Mombasa Elite
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
Premier League Women
Partick Thistle (W)
-
-
Glasgow City (W)
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰