0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Josef Belovsky
۲
۳
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۳:۳۰
Jiri Machart
۳
۱
Vlastimil Svatos
Finished
۱۳:۳۰
Dominik Kuzma
۳
۲
Petr Sudek
Finished
۱۳:۰۰
Jan Zajicek
۳
۲
Petr Macela
Finished
۱۸:۳۰
Vit Salanda
۰
۳
Ondrej Adam
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Ruzicka
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۹:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۱۰:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۳:۰۰
Petr Vicherek
۳
۱
Matej Mazurek
Finished
۱۳:۳۰
Karel Pesek
۳
۰
Martin Zizka
Finished
۱۳:۳۰
Miloslav Kotil
۱
۳
Karel Pesek
Finished
۱۵:۰۰
Bronislav Roubal
۲
۳
Jiri Machart
Finished
۱۵:۰۰
Michal Moravec
۰
۳
Petr Vicherek
Finished
۱۵:۰۰
Josef Medek
۲
۳
Jan Zajicek
Finished
۱۷:۳۰
Petr Macela
۳
۱
Tomas Postelt
Finished
۱۸:۰۰
Josef Obeslo Jnr
۱
۳
Matous Klimenta
Finished
۰۰:۰۰
Petr Bradach
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۰۰:۰۰
Matous Klimenta
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۰۱:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۰
۳
Jan Potensky
Finished
۰۲:۰۰
Lukas Babicka
۲
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۵:۳۰
Jan Potensky
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۵:۳۰
Dominik Kuzma
۳
۰
Jan Varcl Jr.
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Ruzicka
۳
۰
Michal Regner
Finished
۱۱:۳۰
Dominik Kuzma
۳
۰
Jan Knot
Finished
۱۱:۳۰
Ladislav Janousek
۰
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۵:۰۰
Jiri Machart
۱
۳
Michal Syroha
Finished
۱۵:۳۰
Josef Belovsky
۰
۳
Tomas Varnushka
Finished
۱۵:۳۰
Jan Kanera
۱
۳
Jiri Nesnera
Finished
۱۷:۳۰
Jiri Nesnera
۱
۳
Eric Maresh
Finished
۱۸:۳۰
Tomas Postelt
۲
۳
Josef Medek
Finished
۱۹:۰۰
Jiri Ruzicka
۰
۳
Jan Kanera
Finished
۱۹:۰۰
Eric Maresh
۳
۲
Jiri Nesnera
Finished
۲۱:۰۰
Radek Rose
۱
۳
Martin Guk
Finished
۲۱:۳۰
Daniel Tuma
۲
۳
Tomas Andrle
Finished
۲۱:۳۰
Martin Bittner
۲
۳
Michal Jezek
Finished
۲۲:۰۰
Martin Guk
۲
۳
Martin Bittner
Finished
۲۲:۳۰
Tomas Andrle
۳
۲
Ondrej Kucirek
Finished
۲۲:۳۰
Michal Jezek
۲
۳
Radek Rose
Finished
۲۳:۰۰
Daniel Tuma
۲
۱
Ondrej Kucirek
inprogress
۲۳:۳۰
Michal Raska
۲
۳
Dalibor Velky Jnr.
Finished
۰۰:۰۰
Petr Bradach
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۰۰:۳۰
Josef Shilgan
۰
۳
Josef Obeslo Jnr
Finished
۰۰:۳۰
Ondrej Adam
۳
۱
Vitezslav Malina
Finished
۰۱:۰۰
Pavel Gireth
۳
۰
Zdenek Bilek
Finished
۰۱:۰۰
Frantisek Skacelik
۳
۱
Tomas Ogrocki
Finished
۰۱:۰۰
Miroslav Adamec
۱
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Vladimir Postelt
۱
۳
Pavel Fojt
Finished
۰۱:۳۰
Kamil Novak
۲
۳
Lukas Babicka
Finished
۰۲:۰۰
Pavel Fojt
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۰۲:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۰۲:۳۰
Miroslav Adamec
۳
۱
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۳:۰۰
Vladimir Postelt
۳
۰
Kamil Novak
Finished
۰۳:۰۰
Daniel Kouble
۳
۱
Lukas Babicka
Finished
۰۳:۳۰
Havel Ladislav
۱
۳
Jan Potensky
Finished
۰۳:۳۰
Plachy Jiri
۱
۳
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۴:۰۰
Pavel Fojt
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۴:۰۰
Jan Potensky
۰
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۴:۳۰
Lukas Babicka
۲
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۴:۳۰
Kamil Novak
۳
۱
Daniel Kouble
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۲
Havel Ladislav
Finished
۰۵:۰۰
Daniel Kouble
۳
۲
Vladimir Postelt
Finished
۰۶:۰۰
Havel Ladislav
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۶:۰۰
Pavel Fojt
۰
۳
Vladimir Postelt
Finished
۰۷:۰۰
Miroslav Adamec
۰
۳
Plachy Jiri
Finished
۰۷:۰۰
Jan Skvrna
۱
۳
Adam Vitasek
Finished
۰۹:۳۰
Petr Sejk
۳
۱
Jaromir Vyboch
Finished
۰۹:۳۰
Radovan Polasek
۲
۳
Ondrej Paril
Finished
۱۰:۰۰
Jan Knot
۳
۱
Petr Sudek
Finished
۱۰:۰۰
Martin Zizka
۳
۱
Miloslav Kotil
Finished
۱۰:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۰
Michal Regner
Finished
۱۰:۳۰
Jaromir Vyboch
۰
۳
Martin Zizka
Finished
۱۰:۳۰
Adam Vitasek
۱
۳
Radovan Polasek
Finished
۱۰:۳۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Jan Knot
Finished
۱۰:۳۰
Miloslav Kotil
۳
۲
Petr Sejk
Finished
۱۱:۰۰
Petr Sudek
۰
۳
Dominik Kuzma
Finished
۱۱:۰۰
Ondrej Paril
۰
۳
Jan Skvrna
Finished
۱۱:۰۰
Petr Oliver Korp
۲
۳
Jiri Ruzicka
Finished
۱۱:۰۰
Jan Skvrna
۳
۰
Radovan Polasek
Finished
۱۱:۳۰
Petr Sejk
۳
۲
Martin Zizka
Finished
۱۱:۳۰
Adam Vitasek
۲
۳
Ondrej Paril
Finished
۱۲:۰۰
Jan Varcl Jr.
۰
۳
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Jaromir Vyboch
۳
۱
Miloslav Kotil
Cancelled
۱۲:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۳
۱
Petr Oliver Korp
Finished
۱۲:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۲:۳۰
Martin Zizka
۳
۱
Petr Sejk
Finished
۱۳:۰۰
Jan Skvrna
۳
۱
Ondrej Paril
Finished
۱۳:۰۰
Tomas Varnushka
۲
۳
Ladislav Janousek
Finished
۱۴:۰۰
Ondrej Paril
۳
۰
Michal Moravec
Finished
۱۴:۰۰
Michal Syroha
۲
۳
Bronislav Roubal
Finished
۱۴:۰۰
Petr Sejk
۳
۱
Miloslav Kotil
Finished
۱۴:۰۰
Martin Zizka
۳
۲
Petr Sejk
Finished
۱۴:۳۰
Vlastimil Svatos
۳
۱
Michal Syroha
Finished
۱۴:۳۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Tomas Varnushka
Finished
۱۴:۳۰
Matej Mazurek
۱
۳
Ondrej Paril
Finished
۱۴:۳۰
Karel Pesek
۳
۲
Petr Sejk
Finished
۱۵:۳۰
Petr Vicherek
۳
۲
Ondrej Paril
Finished
۱۵:۳۰
Vlastimil Svatos
۱
۳
Bronislav Roubal
Finished
۱۶:۰۰
Matej Mazurek
۰
۳
Michal Moravec
Finished
۱۶:۰۰
Martin Zizka
۳
۱
Miloslav Kotil
Finished
۱۶:۰۰
Jaroslav Prokupek
۳
۱
Ladislav Janousek
Finished
۱۶:۰۰
Tomas Varnushka
۳
۲
Jaroslav Prokupek
Finished
۱۷:۰۰
Petr Vicherek
۳
۰
Ondrej Paril
Finished
۱۷:۰۰
Bronislav Roubal
۳
۱
Jiri Machart
Finished
۱۷:۰۰
Karel Pesek
۳
۱
Martin Zizka
Finished
۱۷:۰۰
Miroslav Malek
۳
۰
Ludek Pelikan
Finished
۱۷:۳۰
Martin Biolek
۳
۲
Filip Sikora
Finished
۱۷:۳۰
Eric Maresh
۳
۱
Jiri Ruzicka
Finished
۱۸:۰۰
Ondrej Pros
۳
۰
Kourek Pavel
Finished
۱۸:۰۰
Miroslav Cecava
۳
۲
Kamil Knybel
Finished
۱۸:۰۰
Filip Sikora
۰
۳
Miroslav Cecava
Finished
۱۸:۳۰
Ludek Pelikan
۱
۳
Ondrej Pros
Finished
۱۸:۳۰
Kamil Knybel
۱
۳
Martin Biolek
Finished
۱۹:۰۰
Kourek Pavel
۰
۳
Miroslav Malek
Finished
۱۹:۰۰
Jan Kanera
۲
۳
Eric Maresh
Finished
۱۹:۳۰
Martin Biolek
۰
۳
Miroslav Cecava
Finished
۱۹:۳۰
Miroslav Malek
۳
۱
Ondrej Pros
Finished
۱۹:۳۰
Josef Medek
۳
۱
Petr Macela
Finished
۱۹:۳۰
Jan Zajicek
۳
۰
Tomas Postelt
Finished
۲۰:۰۰
Ludek Pelikan
۲
۳
Kourek Pavel
Finished
۲۰:۰۰
Filip Sikora
۲
۳
Kamil Knybel
Finished
۲۰:۰۰
Jiri Nesnera
۳
۰
Jiri Ruzicka
Finished
۲۰:۰۰
Jan Zajicek
۰
۳
Josef Medek
Finished
۲۱:۰۰
Miroslav Cecava
۰
۳
Martin Biolek
Finished
۲۱:۰۰
Miroslav Malek
۳
۲
Ondrej Pros
Finished
۲۱:۰۰
Vladimir Stanek
۳
۲
Frantisek Fraj
Finished
۲۱:۳۰
David Stusek
۳
۲
David Szotek
Finished
۲۱:۳۰
Ondrej Kucirek
۳
۲
Martin Cmunt
Finished
۲۲:۰۰
Kamil Kleprlik
۰
۳
Michal Macurak
Finished
۲۲:۰۰
Vaclav Svoboda
۳
۱
Tomas Ranecky
Finished
۲۲:۰۰
Frantisek Fraj
۳
۲
Vaclav Svoboda
Finished
۲۲:۳۰
David Szotek
۳
۱
Kamil Kleprlik
Finished
۲۲:۳۰
Tomas Ranecky
۱
۳
Vladimir Stanek
Finished
۲۳:۰۰
Martin Cmunt
۳
۰
Daniel Tuma
Finished
۲۳:۰۰
Michal Macurak
۰
۳
David Stusek
Finished
۲۳:۰۰
David Stusek
۳
۰
Kamil Kleprlik
Finished
۲۳:۳۰
Radek Rose
۳
۰
Martin Bittner
Finished
۲۳:۳۰
Vladimir Stanek
۳
۱
Vaclav Svoboda
Finished
۲۳:۳۰
Europe
TT Elite Series
Szymon Twardowski
۲
۳
Arkadiusz Mugowski
Finished
۲۲:۱۵
Michal Malachowski
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۸:۳۰
Michal Malachowski
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۴:۰۰
Michal Malachowski
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۳۰
Michal Minda
۳
۱
Szymon Twardowski
Finished
۲۳:۱۵
Szymon Radlo
۳
۰
Dawid Kotwica
Finished
۰۱:۴۵
Michal Minda
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۴۵
Jakub Kwapis
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۴:۳۰
Michal Minda
۳
۰
Dawid Kotwica
Finished
۰۴:۴۵
Jakub Kwapis
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۶:۰۰
Kuzmicz Jakub
۲
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۶:۳۰
Michal Malachowski
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۷:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۱
Jakub Kwapis
Finished
۰۹:۰۰
Jakub Kosowski
۲
۳
Daniel Bak
Finished
۱۰:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۳:۰۰
Szymon Radlo
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۱۴:۱۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Jakub Kwapis
Finished
۱۴:۳۰
Kuzmicz Jakub
-
-
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۴:۴۵
Daniel Bak
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۵:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۱
Jakub Kwapis
Finished
۱۵:۳۰
Wojciech Gluszek
۲
۳
Szymon Radlo
Finished
۱۵:۴۵
Michal Malachowski
۳
۰
Marco Golla
Finished
۱۷:۰۰
Michal Minda
۳
۱
Zochniak Jakub
Finished
۲۱:۴۵
Jakub Wozniak
۰
۳
Michal Malachowski
Finished
۰۰:۰۰
Zochniak Jakub
۳
۱
Dawid Kotwica
Finished
۰۰:۱۵
Wojciech Gluszek
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۴۵
Jakub Kwapis
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۱:۰۰
Michal Minda
۳
۰
Zochniak Jakub
Finished
۰۱:۱۵
Michal Malachowski
۳
۰
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۱:۳۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۲:۰۰
Wojciech Gluszek
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۲:۱۵
Jakub Kwapis
۰
۳
Michal Malachowski
Finished
۰۲:۳۰
Mikolaj Szalinski
۳
۱
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۳:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۳:۱۵
Arkadiusz Mugowski
۳
۲
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۳:۳۰
Wojciech Gluszek
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۴۵
Zochniak Jakub
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۴:۱۵
Mikolaj Szalinski
۱
۳
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۵:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۲
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۰۷:۳۰
Jakub Kwapis
۳
۰
Kuzmicz Jakub
Finished
۰۸:۰۰
Wojciech Gluszek
۲
۳
Karol Wisniewski
Finished
۰۸:۴۵
Kuzmicz Jakub
۱
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۹:۱۵
Daniel Bak
۳
۲
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۳۰
Mateusz Rutkowski
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۰۹:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۰:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Kuzmicz Jakub
Finished
۱۰:۱۵
Maciej Podsiadlo
۳
۰
Karol Wisniewski
Finished
۱۰:۴۵
Mikolaj Szalinski
۰
۳
Jakub Kwapis
Finished
۱۱:۰۰
Mateusz Rutkowski
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۱۱:۱۵
Damian Wojdyla
۱
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۱:۳۰
Kuzmicz Jakub
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۱۱:۴۵
Daniel Bak
۳
۲
Jakub Kwapis
Finished
۱۲:۰۰
Wojciech Gluszek
۳
۱
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۲:۱۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Damian Wojdyla
Finished
۱۲:۳۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Szymon Radlo
Finished
۱۲:۴۵
Kuzmicz Jakub
۱
۳
Mateusz Rutkowski
Finished
۱۳:۱۵
Daniel Bak
۳
۰
Damian Wojdyla
Finished
۱۳:۳۰
Wojciech Gluszek
۲
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۳:۴۵
Jakub Kosowski
۳
۰
Mikolaj Szalinski
Finished
۱۴:۰۰
Mateusz Rutkowski
۰
۳
Karol Wisniewski
Finished
۱۵:۱۵
Jakub Kosowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۶:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۲
Damian Wojdyla
Finished
۱۷:۳۰
Mateusz Rutkowski
۱
۳
Karol Wisniewski
Finished
۱۸:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۲
Marco Golla
Finished
۱۹:۰۰
Mateusz Rutkowski
۲
۳
Damian Wojdyla
Finished
۱۹:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Marco Golla
Finished
۲۰:۰۰
Michal Malachowski
۳
۱
Mateusz Rutkowski
Finished
۲۰:۳۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Damian Wojdyla
Finished
۲۱:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Mateusz Rutkowski
Finished
۲۱:۳۰
Michal Malachowski
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۲۲:۰۰
Damian Wojdyla
۳
۰
Marco Golla
Finished
۲۲:۳۰
Jakub Glanowski
۰
۳
Mikolaj Szalinski
Finished
۲۲:۴۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Karol Wisniewski
Finished
۲۳:۰۰
Mateusz Rutkowski
۱
۲
Marco Golla
inprogress
۲۳:۳۰
Mikolaj Szalinski
۰
۰
Zochniak Jakub
inprogress
۲۳:۴۵
World
TT-CUP
Mart Ojamaa
۲
۳
Martin Pakk
Finished
۱۱:۱۵
Valdek Putkemaa
۳
۱
Vincent Oberle
Finished
۱۱:۴۵
Marek Fabini
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۱:۵۵
Petr Semrad
۲
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۴:۵۵
Zdenek Dusek
۱
۳
Tomas Barsa
Finished
۱۷:۵۰
Vincent Oberle
۲
۳
Martin Pakk
Finished
۱۰:۴۵
Pavel Vilhelm
۳
۲
David Mutl
Finished
۱۰:۵۰
Ondrej Fiklik
۲
۳
Pavel Papirnik
Finished
۱۰:۵۵
Ruzicka Josef
۱
۳
Pavel Papirnik
Finished
۱۱:۲۵
David Mutl
۳
۱
Martin Novak
Finished
۱۲:۲۰
Ruzicka Josef
۳
۱
Ondrej Fiklik
Finished
۱۲:۲۵
Pavel Papirnik
۳
۱
Marek Fabini
Finished
۱۲:۵۵
Radek Muller
۱
۳
Lukas Adamec
Finished
۱۴:۵۰
Bohuslav Budik
۱
۳
Zdenek Macek
Finished
۱۵:۲۰
Richard Marsik
۱
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۱۵:۲۵
Ondrej Fiklik
۱
۳
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۶:۵۵
Dominik Maruniak
۱
۳
Martin Sulc
Finished
۱۸:۵۵
David Mutl
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۰:۲۰
Jaromir Zlamal
۳
۲
David Prusa
Finished
۰۰:۲۵
Krystof Prida
۲
۳
Jan Urbanek
Finished
۰۰:۵۵
Jiri Manas
۱
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۱:۲۰
Jan Urbanek
۳
۱
Krystof Prida
Finished
۰۱:۲۵
David Prusa
۳
۰
Jaromir Zlamal
Finished
۰۱:۵۵
Kotlyarevskiy Semen
۱
۳
Abhishek Dhawan
Finished
۰۳:۰۰
Kotlyarevskiy Semen
۰
۳
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۰۰
Abhishek Dhawan
۳
۰
Ricardo Brito
Finished
۰۴:۳۰
Mart Ojamaa
۲
۳
Vincent Oberle
Finished
۰۹:۱۵
Enrique Alarcon
۳
۲
Jose Gallego
Finished
۰۹:۴۰
Martin Pakk
۳
۰
Valdek Putkemaa
Finished
۰۹:۴۵
Pavel Vilhelm
۱
۳
Martin Novak
Finished
۰۹:۵۰
Jesus Rodriguez
۳
۱
Ismael Llamas
Finished
۱۰:۱۰
Mart Ojamaa
۳
۲
Valdek Putkemaa
Finished
۱۰:۱۵
Ruzicka Josef
۳
۲
Marek Fabini
Finished
۱۰:۲۵
Enrique Alarcon
۰
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۰:۴۰
Jesus Rodriguez
۳
۰
Jose Gallego
Finished
۱۱:۱۰
Enrique Alarcon
۳
۰
Ismael Llamas
Finished
۱۱:۴۰
Ismael Llamas
۳
۰
Jose Gallego
Finished
۱۲:۱۰
Enrique Alarcon
۲
۳
Jose Gallego
Finished
۱۲:۴۰
Martin Pakk
۳
۱
Valdek Putkemaa
Finished
۱۲:۴۵
Jesus Rodriguez
۱
۳
Ismael Llamas
Finished
۱۳:۱۰
Martin Novak
۲
۳
Pavel Vilhelm
Finished
۱۳:۲۰
Enrique Alarcon
۰
۳
Ismael Llamas
Finished
۱۳:۴۰
Radek Muller
۲
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۳:۵۰
Jose Gallego
۳
۱
Jesus Rodriguez
Finished
۱۴:۱۰
Zdenek Macek
۲
۳
Lukas Adamec
Finished
۱۴:۲۰
Richard Marsik
۳
۲
Hejda Vaclav Sr.
Finished
۱۴:۲۵
Enrique Alarcon
۰
۳
Jesus Rodriguez
Finished
۱۴:۴۰
Ismael Llamas
۱
۳
Jose Gallego
Finished
۱۵:۱۰
Radek Muller
۲
۳
Zdenek Macek
Finished
۱۵:۵۰
Hejda Vaclav Sr.
۳
۰
Petr Semrad
Finished
۱۵:۵۵
Lukas Adamec
۲
۳
Bohuslav Budik
Finished
۱۶:۲۰
Richard Marsik
۳
۰
Petr Semrad
Finished
۱۶:۲۵
Zdenek Macek
۳
۲
Lukas Adamec
Finished
۱۷:۲۰
Lukas Mayer
۱
۳
Martin Lepka
Finished
۱۸:۲۰
Jan Kocab
۲
۳
David Jicha
Finished
۱۸:۲۵
Varmo Onton
۲
۳
Sander Taaber
Finished
۱۸:۴۵
Zdenek Dusek
۳
۰
Martin Lepka
Finished
۱۸:۵۰
Marko Mannik
۱
۳
Varmo Onton
Finished
۱۹:۱۵
Tomas Barsa
۳
۱
Lukas Mayer
Finished
۱۹:۲۰
Jan Kocab
۰
۳
Martin Sulc
Finished
۱۹:۲۵
Dmitri Krasnov
۱
۳
Marko Mannik
Finished
۱۹:۴۵
Zdenek Dusek
۱
۳
Lukas Mayer
Finished
۱۹:۵۰
David Jicha
۳
۲
Dominik Maruniak
Finished
۱۹:۵۵
Dmitri Krasnov
۱
۳
Sander Taaber
Finished
۲۰:۱۵
Martin Lepka
۲
۳
Tomas Barsa
Finished
۲۰:۲۰
Jan Kocab
۳
۱
Dominik Maruniak
Finished
۲۰:۲۵
Sander Taaber
۳
۱
Marko Mannik
Finished
۲۰:۴۵
Martin Sulc
۱
۳
David Jicha
Finished
۲۰:۵۵
Dmitri Krasnov
۲
۳
Varmo Onton
Finished
۲۱:۱۵
Tomas Barsa
۲
۳
Zdenek Dusek
Finished
۲۱:۲۰
Jan Kocab
۰
۳
Dominik Maruniak
Finished
۲۱:۲۵
Jan Hendrych
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۲۱:۵۰
David Jicha
۳
۰
Martin Sulc
Finished
۲۱:۵۵
Sander Taaber
۳
۱
Varmo Onton
Finished
۲۲:۱۵
Prusa Martin
۳
۱
Martin Juhasz
Finished
۲۲:۲۵
Sebl Jachym
۳
۰
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۲۲:۵۵
Marek Kulisek
۳
۲
Libor Novak
Finished
۲۳:۲۰
Prusa Martin
۱
۳
Jean-Baptiste Cousin
Finished
۲۳:۲۵
Germany
Challenger Series
Damian Zech
۲
۳
Marius Henninger
Finished
۱۸:۰۰
Florian Bluhm
۱
۳
Dennis Klein
Finished
۱۰:۰۰
Damian Zech
۰
۳
Denis Dorcescu
Finished
۱۰:۴۰
Marius Henninger
۰
۳
Florian Bourrassaud
Finished
۱۱:۲۰
Florian Bluhm
۳
۰
Damian Zech
Finished
۱۲:۴۰
Marius Henninger
۱
۳
Denis Dorcescu
Finished
۱۳:۲۰
Siddharta Almeida
۱
۳
Florian Bourrassaud
Finished
۱۴:۰۰
Florian Bluhm
۳
۲
Marius Henninger
Finished
۱۵:۲۰
Damian Zech
۰
۳
Dennis Klein
Finished
۱۶:۰۰
Siddharta Almeida
۰
۳
Denis Dorcescu
Finished
۱۷:۲۰
Florian Bourrassaud
۳
۰
Dennis Klein
Finished
۱۸:۴۰
Florian Bluhm
۳
۰
Siddharta Almeida
Finished
۲۰:۰۰
Florian Bourrassaud
۱
۳
Denis Dorcescu
Finished
۲۱:۲۰
Damian Zech
۳
۱
Siddharta Almeida
Finished
۲۲:۰۰
Czech Republic
TT Star Series
Matej Stach
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۳:۱۵
Jakub Seibert
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۴:۴۵
Abdel-Kader Salifou
۳
۱
Matej Stach
Finished
۱۵:۱۵
Abdel-Kader Salifou
۳
۱
Thomas Keinath
Finished
۱۰:۰۵
Taehyun Kim
۳
۰
Matej Stach
Finished
۱۰:۴۰
Yannick Vostes
۱
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۱:۱۵
Abdel-Kader Salifou
۲
۳
Taehyun Kim
Finished
۱۲:۱۵
Yannick Vostes
۲
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۲:۴۵
Yannick Vostes
۳
۲
Thomas Keinath
Finished
۱۴:۱۵
Ukraine
Ukraine Win Cup
Alexey Rodin
۳
۰
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۰:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۰
Alexey Rodin
Finished
۰۰:۳۰
Igor Sukovaty
۱
۳
Rodion Pirveli
Finished
۰۰:۳۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۱:۰۰
Igor Sukovaty
۰
۳
Volodymyr Samoiylov
Finished
۰۱:۳۰
Aleksey Goloveshkin
۰
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۱:۳۰
Sergey Buluy
۰
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۲:۰۰
Oleksandr Liushnia
۰
۳
Alexey Rodin
Finished
۰۲:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۲:۳۰
Aleksandr Horoshko
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Buluy
۲
۳
Yan Krol
Finished
۰۳:۰۰
Aleksandr Horoshko
۳
۲
Sergey Kireev
Finished
۰۳:۳۰
Alexey Rodin
۳
۲
Vitaliy Krokhmal
Finished
۰۳:۳۰
Sergey Buluy
۳
۲
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۴:۰۰
Aleksey Goloveshkin
۱
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۴:۰۰
Yan Krol
۱
۳
Sergey Kireev
Finished
۰۴:۳۰
Sergey Kireev
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۵:۰۰
Yan Krol
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۵:۳۰
Yan Krol
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۰۶:۰۰
Sergey Kireev
۳
۰
Aleksandr Horoshko
Finished
۰۶:۳۰
Aleksandr Horoshko
۳
۱
Sergey Buluy
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Kireev
۱
۳
Yan Krol
Finished
۰۷:۳۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Romaniuk Yevhen
Finished
۰۹:۰۰
Denis Kebalo
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۹:۰۰
Anton Yolkin
۳
۱
Artem Maksimenko
Finished
۰۹:۳۰
Denis Kebalo
۲
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۰:۰۰
Ruslan Lazebny
۳
۲
Artem Maksimenko
Finished
۱۰:۳۰
Romaniuk Yevhen
۱
۳
Sergey Pisklov
Finished
۱۰:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Denis Kebalo
Finished
۱۱:۰۰
Sergey Pisklov
۲
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۱:۰۰
Ruslan Lazebny
۰
۳
Denis Kebalo
Finished
۱۲:۰۰
Romaniuk Yevhen
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Artem Maksimenko
۱
۳
Anton Yolkin
Finished
۱۲:۳۰
Anton Yolkin
۳
۱
Denis Kebalo
Finished
۱۳:۰۰
Sergey Pisklov
۳
۰
Romaniuk Yevhen
Finished
۱۳:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۰
Ruslan Lazebny
Finished
۱۳:۳۰
Aleksey Goloveshkin
-
-
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۴:۰۰
Jan Zaharov
۳
۱
Alexey Rodin
Finished
۱۴:۰۰
Dmitriy Bortsov
-
-
Alexander Pogonov
Finished
۱۴:۳۰
Jan Zaharov
-
-
Alexander Pogonov
Finished
۱۵:۰۰
Aleksey Goloveshkin
-
-
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۵:۰۰
Dmitriy Bortsov
۳
۰
Alexey Rodin
Finished
۱۵:۳۰
Jan Zaharov
۳
۲
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۶:۰۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Vitaliy Krokhmal
Finished
۱۶:۳۰
Alexey Rodin
۲
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۷:۰۰
Vitaliy Krokhmal
-
-
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۷:۰۰
Alexander Pogonov
-
-
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۷:۳۰
Alexander Pogonov
-
-
Jan Zaharov
Finished
۱۸:۰۰
Oleksandr Liushnia
-
-
Aleksey Goloveshkin
Finished
۱۸:۰۰
Alexey Rodin
۳
۲
Dmitriy Bortsov
Finished
۱۸:۳۰
Dmitriy Bortsov
۰
۳
Jan Zaharov
Finished
۱۹:۰۰
Vitaliy Krokhmal
۳
۲
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۹:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۱
۳
Igor Sukovaty
Finished
۲۰:۳۰
Artyom Doroshenko
۲
۳
Igor Sukovaty
Finished
۲۱:۰۰
Artyom Doroshenko
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۲۲:۰۰
Sergey Pokydko
۳
۰
Sergey Buluy
Finished
۲۲:۳۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Dmitry Yurkov
Finished
۲۳:۰۰
Sergey Pokydko
۲
۲
Dmitry Yurkov
inprogress
۲۳:۳۰
Igor Sukovaty
۰
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۲۳:۳۰
Russia
Liga Pro
Andrey Prokhorov
۱
۳
Oleg Kutuzov
Finished
۰۰:۰۰
Mikhail Reznikov
۱
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۰:۱۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۰:۱۵
Ivan Pandur
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۰:۴۵
Yurii Merkushin
۱
۳
Kirill Malahov
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Viktor Kalachev
Finished
۰۱:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۱:۱۵
Maksim Dukhin
۳
۲
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۱:۱۵
Mikhail Reznikov
۳
۱
Yurii Merkushin
Finished
۰۱:۴۵
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۱:۴۵
Viktor Kalachev
۲
۳
Anatoly Ilin
Finished
۰۲:۰۰
Nikolay Tarasenkov
۳
۰
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۲:۱۵
Lopatin Sergey
۳
۰
Kirill Malahov
Finished
۰۲:۱۵
Vladislav Chakhur
۳
۲
Yurii Merkushin
Finished
۰۲:۴۵
Maksim Dukhin
۱
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۲
Andrey Prokhorov
Finished
۰۳:۰۰
Vyacheslav Chernov
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۱۵
Kirill Malahov
۳
۰
Mikhail Reznikov
Finished
۰۳:۱۵
Yurii Merkushin
۳
۰
Lopatin Sergey
Finished
۰۳:۴۵
Ivan Pandur
۰
۳
Nikolay Tarasenkov
Finished
۰۳:۴۵
Anatoly Ilin
۳
۰
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۰۰
Vyacheslav Chernov
۲
۳
Maksim Dukhin
Finished
۰۴:۱۵
Kirill Malahov
۲
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۱۵
Viktor Kalachev
۳
۲
Andrey Prokhorov
Finished
۰۴:۳۰
Lopatin Sergey
۱
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Tarasenkov
۳
۲
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۴:۴۵
Oleg Belugin
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۰۰
Sergey Martyukhin
۱
۳
Serguei Khomutov
Finished
۰۸:۱۵
Gennady Karpovkin
۱
۳
Alexander Kolmin
Finished
۰۸:۳۰
Andrei Khanevskii
۲
۳
Nikolay Pashkov
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Kharlakin
۳
۱
Vladimir Slesarev
Finished
۰۸:۴۵
Vyacheslav Tsvetkov
۱
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۸:۴۵
Vladimir Ippolitov
۰
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Andrei Khanevskii
Finished
۰۹:۰۰
Serguei Khomutov
۰
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۰۹:۱۵
Nikolay Pashkov
۳
۱
Oleg Belugin
Finished
۰۹:۳۰
Alexander Kolmin
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۰۹:۳۰
Vladimir Slesarev
۳
۱
Andrey Zabrodin
Finished
۰۹:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۲
Sergey Martyukhin
Finished
۰۹:۴۵
Oleg Belugin
۳
۰
Andrei Khanevskii
Finished
۱۰:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۱
Gennady Karpovkin
Finished
۱۰:۰۰
Andrey Zabrodin
۲
۳
Oleg Kharlakin
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Martyukhin
۰
۳
Vyacheslav Tsvetkov
Finished
۱۰:۱۵
Gennady Karpovkin
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Nikolay Pashkov
Finished
۱۰:۳۰
Serguei Khomutov
۳
۰
Alexander Klavdenkov
Finished
۱۰:۴۵
Alexander Kolmin
۱
۳
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۱:۰۰
Aleksandr Kozlov
۲
۳
Mikhail Reznikov
Finished
۱۲:۰۰
Igor Poletaev
۳
۲
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۲:۱۵
Volodin Dmitrii
۳
۲
Denis Molodtsov
Finished
۱۲:۱۵
Ilya Novikov
۱
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۲:۳۰
Danila Andreev
۲
۳
Yuri Gavrilov
Finished
۱۲:۳۵
Andrei Ermolaev
۳
۱
Dmitry Bogatov
Finished
۱۲:۴۵
Mikhail Reznikov
۳
۲
Ilya Novikov
Finished
۱۳:۰۰
Denis Molodtsov
۱
۳
Andrei Ermolaev
Finished
۱۳:۱۵
Andrey Yurevich Lisov
۲
۳
Danila Andreev
Finished
۱۳:۱۵
Timofey Razinkov
۲
۳
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۳:۲۰
Yuri Gavrilov
۲
۳
Igor Poletaev
Finished
۱۳:۳۵
Dmitry Bogatov
۳
۲
Volodin Dmitrii
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kozlov
۲
۳
Ilya Novikov
Finished
۱۴:۰۰
Igor Poletaev
۳
۲
Danila Andreev
Finished
۱۴:۱۵
Volodin Dmitrii
۰
۳
Andrei Ermolaev
Finished
۱۴:۱۵
Mikhail Reznikov
۱
۳
Timofey Razinkov
Finished
۱۴:۳۰
Andrey Yurevich Lisov
۳
۱
Yuri Gavrilov
Finished
۱۴:۳۵
Denis Molodtsov
۰
۳
Dmitry Bogatov
Finished
۱۴:۴۵
Konstantin Simonov
۳
۲
Sergey Muslikov
Finished
۱۵:۰۰
Timofey Razinkov
۳
۰
Mikhail Reznikov
Finished
۱۵:۳۰
Igor Poletaev
۳
۱
Andrey Yurevich Lisov
Finished
۱۵:۴۵
Andrei Ermolaev
۱
۳
Dmitry Bogatov
Finished
۱۵:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۰
۳
Maksim Chechulin
Finished
۱۶:۰۰
Orlov Oleg
۱
۳
Mareychev Sergey
Finished
۱۶:۱۵
Aleksey Kazakov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۱۶:۱۵
Aleksandr Gusev
۳
۱
Igor Meteleshko
Finished
۱۶:۳۰
Pavel Semenov
۳
۱
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۶:۳۰
Vyacheslav Chernov
۳
۲
Vitaly Demchenko
Finished
۱۶:۴۵
Damir Bedretdinov
-
-
Oleg Moshnikov
Finished
۱۶:۴۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Ivan Stepanov
Finished
۱۷:۰۰
Maksim Chechulin
۳
۱
Pavel Semenov
Finished
۱۷:۰۰
Ivan Pandur
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۷:۱۵
Vladimir Vologzhanin
۲
۳
Mikhail Mukhamedzhanov
Finished
۱۷:۳۰
Igor Meteleshko
۳
۰
Sergey Lanovenko
Finished
۱۷:۳۰
Oleg Moshnikov
۳
۱
Orlov Oleg
Finished
۱۷:۴۵
Vitaly Demchenko
۱
۳
Aleksey Kazakov
Finished
۱۷:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
۰
۳
Pavel Semenov
Finished
۱۸:۰۰
Ivan Stepanov
۳
۱
Aleksandr Gusev
Finished
۱۸:۰۰
Orlov Oleg
-
-
Damir Bedretdinov
Finished
۱۸:۱۵
Aleksey Kazakov
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۱۸:۱۵
Maksim Chechulin
۲
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۱۸:۳۰
Aleksandr Gusev
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۱۸:۳۰
Mareychev Sergey
۳
۰
Oleg Moshnikov
Finished
۱۸:۴۵
Ivan Pandur
۳
۱
Vitaly Demchenko
Finished
۱۸:۴۵
Igor Meteleshko
۳
۰
Ivan Stepanov
Finished
۱۹:۰۰
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۱۹:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۳
۰
Igor Zemit
Finished
۲۰:۰۰
Igor Mekhasyuk
۲
۳
Lopatin Sergey
Finished
۲۰:۱۵
Maksim Lomakin
۳
۲
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۲۰:۱۵
Pavel Fursov
۳
۱
Vladimir Vologzhanin
Finished
۲۰:۳۰
Anton Yudin
۰
۳
Yaroslav Troyanov
Finished
۲۰:۳۰
Evgeny Shishko
۳
۰
Nikita Lyfenko
Finished
۲۰:۴۵
Igor Zemit
۳
۰
Pavel Fursov
Finished
۲۱:۰۰
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Sergey Martyukhin
Finished
۲۱:۰۰
Lopatin Sergey
۳
۲
Sergey Telegin
Finished
۲۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Evgeny Shishko
Finished
۲۱:۱۵
Vladimir Vologzhanin
۳
۰
Dmitriy Kugurushev
Finished
۲۱:۳۰
Yaroslav Troyanov
۳
۱
Alexander Klavdenkov
Finished
۲۱:۳۰
Nikita Lyfenko
۳
۰
Maksim Lomakin
Finished
۲۱:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۳
۲
Pavel Fursov
Finished
۲۲:۰۰
Sergey Martyukhin
۳
۱
Anton Yudin
Finished
۲۲:۰۰
Igor Mekhasyuk
۳
۲
Sergey Telegin
Finished
۲۲:۱۵
Maksim Lomakin
۱
۳
Evgeny Shishko
Finished
۲۲:۱۵
Igor Zemit
۲
۳
Vladimir Vologzhanin
Finished
۲۲:۳۰
Anton Yudin
۳
۰
Alexander Klavdenkov
Finished
۲۲:۳۰
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۲۲:۴۵
Yaroslav Troyanov
۰
۳
Sergey Martyukhin
Finished
۲۳:۰۰
World
World Team Championships Women
Nina Mittelham
۱
۳
Chengzhu Zhu
Finished
۰۷:۰۰
Belarus
Liga Pro
Daniil Devyatnikov
۱
۳
Andrei Bairakov
Finished
۰۸:۳۰
Petr Mukhurov
۲
۳
Kirill Kazanin
Finished
۰۹:۰۰
Andrei Bairakov
۳
۲
Petr Mukhurov
Finished
۰۹:۳۰
Kirill Kazanin
۰
۳
Daniil Devyatnikov
Finished
۱۰:۰۰
Daniil Devyatnikov
۳
۱
Petr Mukhurov
Finished
۱۰:۳۰
Andrei Bairakov
۳
۱
Kirill Kazanin
Finished
۱۱:۰۰
Rondalev Aleksandr
۲
۳
Evgenii Mutianko
Finished
۱۳:۰۰
Valerii Bykh
۳
۰
Rondalev Aleksandr
Finished
۱۳:۳۰
Valerii Bykh
۳
۱
Evgenii Mutianko
Finished
۱۵:۰۰
Anton Mokei
۱
۳
Andrei Khrameev
Finished
۱۶:۲۰
Andrei Khrameev
۳
۲
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۷:۳۰
Anton Mokei
۰
۳
Andrei Kopchinskii
Finished
۱۸:۳۰
Andrei Khrameev
۳
۲
Sergei Lysakovskii
Finished
۱۹:۰۰
Sergei Akulich
۰
۳
Vladimir Murashko
Finished
۲۰:۳۰
Vladimir Murashko
۳
۱
Kiriil Skochelenkov
Finished
۲۱:۳۰
Sergei Akulich
۰
۳
Kiriil Skochelenkov
Finished
۲۲:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP Women
Hasmik Khachatryan
۳
۲
Rubina Vardanyan
Finished
۱۶:۳۰
Raisa Parsadanyan
۳
۰
Rima Khlghatyan
Finished
۱۶:۵۰
Raisa Parsadanyan
۳
۰
Maria Khachatryan
Finished
۱۷:۳۰
Rima Khlghatyan
۰
۳
Hasmik Khachatryan
Finished
۱۷:۵۰
Maria Khachatryan
۰
۳
Hasmik Khachatryan
Finished
۱۸:۳۰