0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Premier League
Manchester United
۱
۰
Crystal Palace FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wolverhampton Wanderers
۱
۰
Liverpool
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Bournemouth AFC
inprogress
۱۸:۳۰
Everton
۱
۰
Arsenal
Finished
۱۶:۰۰
Brentford
۰
۰
Southampton FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa
۰
۰
Leicester City
inprogress
۱۸:۳۰
France
Ligue 1
Paris Saint-Germain FC
-
-
FC Toulouse
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Bundesliga
1. FC Koln
۰
۰
RB Leipzig
inprogress
۱۸:۰۰
Borussia Dortmund
۱
۰
SC Freiburg
inprogress
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۱
۰
1. FSV Mainz 05
inprogress
۱۸:۰۰
Eintracht Frankfurt
۲
۰
Hertha BSC Berlin
inprogress
۱۸:۰۰
VfL Bochum
۲
۰
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۸:۰۰
Spain
La Liga
Elche
-
-
Villarreal CF
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
RCD Espanyol
۱
۱
Osasuna
Finished
۱۶:۳۰
Qatar
Stars League
Al Sadd
۱
۰
Umm Salal
inprogress
۱۷:۰۵
Al Duhail
-
-
Al-Ahli Doha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al-Rayyan
-
-
Al Arabi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al-Wakra
۰
۳
Al-Gharafa
inprogress
۱۷:۰۵
Turkey
Super Lig
Sivasspor
۱
۰
Besiktas JK
Finished
۱۶:۳۰
Ankaragucu
۰
۲
Fatih Karagumruk
Finished
۱۴:۰۰
Antalyaspor
-
-
Gazisehir Gaziantep FK
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Saudi Arabia
Profesional League
Al-Tai
۰
۱
Al-Ittihad
Finished
۱۶:۳۰
Al Feiha
۰
۰
Al-Wahda
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
Premiership
Glasgow Rangers FC
۰
۰
Ross County
inprogress
۱۸:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۰
۰
Dundee United FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC Livingston
۰
۰
Kilmarnock
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۰
۰
Hibernian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Aberdeen FC
۰
۰
Motherwell
inprogress
۱۸:۳۰
United Arab Emirates
Pro League
Shabab Al Ahli Dubai
۴
۱
Dibba AL Fujairah
inprogress
۱۷:۰۰
Ajman
۴
۱
Al-Nasr
inprogress
۱۷:۰۰
Italy
Serie A
Cremonese
۰
۰
Lecce
inprogress
۱۷:۳۰
England
Championship
Rotherham United FC
۰
۰
Sheffield United FC
Finished
۱۶:۰۰
Norwich City FC
۰
۳
Burnley FC
Finished
۱۶:۰۰
Middlesbrough FC
۰
۰
Blackpool FC
inprogress
۱۸:۳۰
Luton Town
۱
۰
Stoke City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Preston North End FC
۰
۱
Bristol City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Reading
۰
۰
Watford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۰
۰
Cardiff City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Huddersfield Town
۰
۰
Queens Park Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Millwall
۰
۰
Sunderland
inprogress
۱۸:۳۰
Swansea City
۰
۰
Birmingham City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
A-League
Adelaide United FC
۲
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۲:۱۵
Sydney FC
۳
۲
Central Coast Mariners
Finished
۰۹:۳۰
Melbourne City FC
۶
۱
Macarthur FC
Finished
۰۹:۳۰
Perth Glory
۲
۲
Newcastle United Jets
Finished
۱۵:۰۰
Azerbaijan
Premier League
Kapaz
۱
۱
FK Qarabag
Finished
۱۳:۳۰
Chile
Primera Division
Coquimbo Unido
۲
۱
Universidad Catolica
Finished
۰۱:۰۰
Curico Unido
۲
۱
Audax Italiano Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Australia
A-League Women
Melbourne Victory (W)
۳
۱
Western Sydney Wanderers FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Sydney FC (W)
۳
۰
Melbourne City FC (W)
Finished
۰۶:۵۰
Western United FC (W)
۱
۳
Perth Glory (W)
Finished
۰۷:۳۰
Cyprus
1. Division
Karmiotissa Pano Polemidion
۱
۳
AEK Larnaca
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Nicosia FC
۱
۲
Enosis Neon Paralimni FC
Finished
۱۶:۳۰
Venezuela
Primera Division
Caracas FC
۰
۰
Carabobo FC
Finished
۰۰:۳۰
Zamora FC
۲
۰
CD Hermanos Colmenares
Finished
۰۳:۰۰
Portugal
Primeira Liga
Santa Clara
-
-
Boavista FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Tigre
۲
۲
Rosario Central
Finished
۰۲:۳۰
Newell's Old Boys
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۲:۳۰
England
League One
Derby County
۰
۰
Morecambe FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bolton Wanderers
۰
۰
Cheltenham Town
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۰
Ipswich Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۱
۰
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۰
۰
Peterborough United
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford United
۰
۰
Shrewsbury Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۰
۱
Milton Keynes Dons FC
inprogress
۱۸:۳۰
Portsmouth
۰
۰
Barnsley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۰
۱
Charlton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Fleetwood Town
۰
۰
Burton Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Port Vale
۰
۰
Wycombe Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۰
Lincoln City
inprogress
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division
Tacuary
۱
۲
Guairena FC
Finished
۰۰:۳۰
Guarani Asuncion
۲
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۰۳:۰۰
Mexico
Liga MX Femenil
Toluca (W)
۰
۰
Chivas Guadalajara (W)
Finished
۰۲:۳۰
Atlas (W)
۱
۲
FC Juarez (W)
Finished
۰۴:۳۵
Mexico
LIGA MX
Necaxa
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Mazatlan FC
۲
۳
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۵
World
FIFA Club World Cup
WAC Wydad Casablanca
۰
۰
Al Hilal Riyadh
inprogress
۱۸:۰۰
Brazil
Brasiliense
Brasiliense FC
۱
۲
SE Gama
Finished
۰۱:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Deportivo Saprissa
۱
۱
LD Alajuelense
Finished
۰۵:۴۵
Santos de Guapiles
۲
۱
AD Municipal Grecia
Finished
۰۳:۰۰
Colombia
Primera A
Deportivo Pereira
۲
۱
Atletico Huila
Finished
۰۲:۳۰
Nicaragua
Primera Division
Diriangen FC
۰
۱
Deportivo Ocotal
Finished
۰۵:۳۰
South America
South American Championship U20
Brazil U20
۳
۰
Venezuela U20
Finished
۰۲:۰۰
Colombia U20
۳
۰
Paraguay U20
Finished
۰۴:۳۰
Germany
3.Liga
1.FC Dynamo Dresden
۷
۱
Hallescher FC
Finished
۱۶:۳۰
FSV Zwickau
۱
۱
SV Meppen
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04
۱
۲
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
VfL Osnabruck
۳
۱
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Saarbrucken
۰
۴
SV Elversberg
Finished
۱۶:۳۰
SV Wehen Wiesbaden
۱
۱
Viktoria Koln 1904
Finished
۱۶:۳۰
Australia
New South Wales League One
Central Coast United
۱
۱
Mounties Wanderers
Finished
۰۹:۳۰
St. George Saints
۱
۲
Macarthur Rams
Finished
۱۱:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۱
SD Raiders FC
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown City Lions
۳
۳
Hills United Brumbies
Finished
۱۲:۰۰
Northern Tigers
۰
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Hakoah Sydney City East
۲
۰
Canterbury Bankstown FC
Finished
۱۲:۰۰
Inter Lions FC
۶
۱
Rydalmere Lions
Finished
۱۱:۳۰
Israel
National League U19
Beitar Tel Aviv Bat Yam U19
۰
۱
Ashdod Rafi Elbaz U19
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۳
۳
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۴:۰۰
Bnei Yehuda Tel Aviv U19
۳
۰
Sektzia Nes Tziona FC U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Herzliya U19
۳
۱
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۲:۳۰
Hapoel Hod Hasharon U19
۱
۱
Maccabi Herzliya U19
Finished
۱۲:۲۰
FC Nesher U19
۱
۰
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
Finished
۱۲:۳۰
Gadna Tel Aviv U19
۲
۱
Maccabi Yaffo Kabilio U19
Finished
۱۲:۱۵
Hapoel Kfar Saba U19
۸
۱
Tzeirei Kafr Kanna U19
Finished
۱۲:۳۰
Spain
Primera Division Women
Deportivo Alaves (W)
۰
۰
Levante UD (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Alhama CF (W)
۰
۰
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۴:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۰
۱
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۴:۳۰
Panama
Liga Prom
CD Arabe Unido Reserves
۱
۰
CD Centenario
Finished
۰۰:۳۰
Udelas FC
۱
۲
SD Atletico Nacional
Finished
۰۱:۳۰
Indonesia
Liga 1
Arema Malang
۰
۱
PSM Makassar
Finished
۱۲:۰۰
Persik Kediri
۱
۲
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۳۰
South Africa
Premier League
Orlando Pirates FC
۰
۱
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۷:۰۰
Golden Arrows
۱
۱
Royal AM
inprogress
۱۷:۰۰
Chippa United
۱
۱
Stellenbosch FC
inprogress
۱۷:۰۰
Supersport United
-
-
Cape Town City
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales
NWS Spirit FC
۲
۰
Northbridge Bulls FC Academy
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۳
۴
Rockdale Ilinden FC
Finished
۱۱:۳۰
Uganda
Super League Women
Kawempe Muslim (W)
۱
۰
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lady Doves FC (W)
۰
۱
Olila High School (W)
Finished
۱۰:۳۰
Costa Rica
U20 League
Guadalupe FC U20
۲
۲
AD San Carlos U20
Finished
۰۱:۳۰
Alajuelense U20
۲
۰
Municipal Perez Zeledon U20
Finished
۰۲:۳۰
England
Super League Women
Leicester (W)
۰
۲
Manchester City (W)
Finished
۱۵:۰۰
Aston Villa (W)
۱
۱
Brighton & Hove Albion (W)
Finished
۱۶:۰۰
Turkey
U19 Elit Ligi
Besiktas JK U19
۳
۲
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۰
۸
Fenerbahce SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Kayserispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۰
۰
Gaziantep BB U19
Finished
۱۲:۳۰
Tuzlaspor U19
۲
۰
Afjet Afyonspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Pendikspor U19
۱
۰
Genclerbirligi U19
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor U19
۲
۱
Altinordu SK U19
Finished
۱۲:۳۰
Erokspor U19
۱
۱
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
MKE Ankaragucu U19
۴
۰
Hatayspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bursaspor U19
۱
۲
Kasimpasa U19
Finished
۱۲:۳۰
Eyupspor U19
۱
۰
Eskisehirspor U19
Finished
۱۳:۰۰
Istanbulspor U19
۱
۴
Galatasaray U19
Finished
۱۲:۳۰
Sivasspor U19
۲
۰
Torku Konyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Giresunspor U19
۴
۳
Antalyaspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Erzurum BB U19
۰
۲
Samsunspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Brazil
Campeonato Capixaba
Serra FC ES
۲
۱
Rio Branco ES
Finished
۰۲:۳۰
Hong Kong
Premier League
Wofoo Tai Po
۱
۲
Eastern Sports Club
Finished
۱۰:۳۰
Hong Kong U23 Football Team
۱
۳
Southern District Rsa
Finished
۱۳:۳۰
Australia
New South Wales U20 League
St George City FA U20
۰
۲
Rockdale Ilinden U20
Finished
۰۹:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 12
UD San Fernando
۱
۱
Las Palmas B
Finished
۰۰:۳۰
Panaderia Pulido
۳
۰
UD Ibarra
Finished
۱۵:۳۰
UD Tamaraceite
۱
۰
CD Santa Ursula
Finished
۱۶:۰۰
World
Friendly Club Matches
FC Flora Tallinn II
۲
۱
FC Tallinn
Finished
۱۱:۳۰
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast United
Finished
۱۲:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۳
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۴:۰۰
Moreton Bay United
۲
۰
Brisbane City
Finished
۱۰:۳۰
KS Hutnik Krakow
۳
۰
Odra Wodzislaw
Finished
۱۳:۳۰
Shelbourne FC
۱
۰
Bray Wanderers AFC
Finished
۱۴:۳۰
FK Slovan Duslo Sala
۱
۱
FK Raca Bratislava
Finished
۱۲:۳۰
MKF Chrudim
۰
۳
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
KFUM Oslo
۰
۳
Sandefjord
Finished
۱۳:۳۰
Gornik Polkowice
۴
۲
Sleza Wroclaw
Finished
۱۴:۳۰
FC Graffin Vlasim
۴
۲
SK Benesov
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۳:۳۰
IMT Novi Belgrade
۵
۳
FK Rad Belgrade
Finished
۱۴:۳۰
Bryne FK
۳
۰
Sandnes Ulf
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen
۱
۱
Hillerod
Finished
۱۶:۰۰
Trinec
۷
۲
Frydek Mistek
Finished
۱۲:۳۰
FK Apos Blansko
۱
۴
TJ Start Brno
Finished
۱۳:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۵
۰
CS Blejoi Vispeti
Finished
۱۳:۳۰
ND Beltinci
۲
۱
NK Bistra
Finished
۱۳:۳۰
NK Dubrava Zagreb
۲
۰
NK Zagorec Krapina
Finished
۱۳:۳۰
Gwarek Tarnowskie Gory
۶
۳
MKS Kluczbork
Finished
۱۳:۳۰
OKS Odra Opole
۱
۱
Polonia Bytom
Finished
۱۴:۳۰
Jerv
۵
۲
Flekkeroy IL
Finished
۱۶:۳۰
Metalurgistul Cugir
۱
۲
Viitorul Selimbar
Finished
۱۲:۳۰
Arka Gdynia
۲
۱
Radunia Stezyca
Finished
۱۳:۳۰
GAIS
۲
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme Kalju
Finished
۱۵:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۴
۰
FC Petrzalka 1898
Finished
۱۵:۳۰
Vyskov
۳
۱
Unicov
Finished
۱۳:۳۰
Viimsi JK
۱
۱
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۳:۳۰
Hellerup IK
۱
۳
Vanlose
Finished
۱۴:۰۰
First Vienna Fernwärme FC 1894
۲
۰
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۱۴:۳۰
SC Sparkasse Elin Weiz
۲
۱
TUS Heiligenkreuz
Finished
۱۲:۳۰
KKS 1925 Kalisz
۴
۰
Jarota Jarocin
Finished
۱۴:۳۰
BSK Bijelo Brdo
۴
۱
NK Granicar Zupanja
Finished
۱۵:۳۰
FK Haugesund
۱
۰
Vard Haugesund
inprogress
۱۸:۳۰
Motorlet Praha
۳
۱
SK Cesky Brod
Finished
۱۲:۳۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
Hradec Kralove B
۴
۳
SK Vysoke Myto
Finished
۱۲:۳۰
Podbrezova
۱
۳
Tatran Presov
Finished
۱۳:۰۰
GKS 71 Tychy
۱
۳
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
Kolding IF
۳
۱
Dalum
Finished
۱۳:۳۰
CSA Steaua Bucuresti
۱
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
AC Dukla Praha
۱
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۳:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۲
SCM Zalau
Finished
۱۳:۳۰
Viitorul Simian
۰
۲
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۳:۳۰
NK Domzale
۳
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۳:۳۰
Skive IF
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۴:۰۰
SAK Klagenfurt
۲
۰
Asko Wolfnitz
Finished
۱۴:۱۵
Pogon Siedlce
۳
۱
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Finished
۱۴:۳۰
Bronshoj BK
۱
۱
FA 2000
Finished
۱۴:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
۱
۳
Garbarnia
Finished
۱۴:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۰
Helsingborgs IF
Finished
۱۵:۳۰
Vejle Boldklub
۰
۰
FK Borac Banjaluka
Finished
۱۵:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۰
۰
Tatran Liptovsky Mikulas
inprogress
۱۵:۳۰
PFC Cherno More Varna
۴
۲
Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۵:۳۰
FK Pardubice B
۱
۲
Zaglebie Lubin II
Finished
۱۵:۳۰
Kjelsas Oslo
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۵:۳۰
SV Frauental
۱
۲
SV Allerheiligen
Finished
۱۵:۳۰
Borac Cacak
۰
۴
FK Sloboda Uzice
Finished
۱۵:۳۰
FC CSKA 1948
۴
۰
PFC Spartak Pleven
Finished
۱۵:۳۰
IK Brage Borlange
۱
۱
Orebro SK
Finished
۱۵:۳۰
TSV Steinbach
۵
۰
FC Hanau 93
Finished
۱۵:۳۰
NK Dugo Selo
۱
۱
NK Hask Zagreb
inprogress
۱۵:۳۰
FK Radnicki Beograd
۰
۰
Radomlje
Finished
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۰
۳
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
NK Dugopolje
۰
۱
Vukovar 1991
Finished
۱۶:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۰
۲
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
Kongsvinger IL
۰
۲
Fredrikstad FK
Finished
۱۶:۳۰
Breidablik Kopavogur
۳
۱
UMF Selfoss
Finished
۱۶:۳۰
Skeid Oslo
۱
۰
Moss
Finished
۱۶:۳۰
KS Ruch Chorzow
۱
۰
GKS Jastrzebie
Finished
۱۶:۳۰
JK Tulevik Viljandi
۵
۱
Pärnu JK
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۰
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
ND Gorica
۱
۰
Aluminij
Finished
۱۶:۳۰
Mjondalen IF
۵
۰
Grorud
Finished
۱۶:۳۰
FSV Frankfurt
۲
۰
Viktoria Aschaffenburg
Finished
۱۶:۳۰
MFK Skalica
۲
۲
SK Lisen
inprogress
۱۷:۰۰
Vasteras SK FK
۲
۰
IF Brommapojkarna
inprogress
۱۷:۳۰
Baltyk Gdynia
۱
۰
Stolem Gniewino
inprogress
۱۷:۳۰
Hammarby IF
۱
۲
SK Brann Bergen
inprogress
۱۷:۳۰
Keflavik
۰
۱
KA Akureyri
inprogress
۱۷:۳۰
Norrby IF
۰
۱
Falkenbergs FF
inprogress
۱۷:۳۰
SC Kalsdorf
۲
۰
Usv Mettersdorf
inprogress
۱۷:۳۰
FK MAS Taborsko
۲
۰
FK Pribram
inprogress
۱۷:۳۰
Osters IF Vaxjo
۰
۱
Skovde AIK
inprogress
۱۷:۳۰
Harju Jalgpallikool
۰
۱
Tallinna JK Legion
inprogress
۱۷:۳۰
Utsiktens BK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Silkeborg IF
۰
۰
IFK Norrkoping
inprogress
۱۸:۳۰
TSV Hartberg
۰
۰
St. Anna
inprogress
۱۸:۳۰
SonderjyskE
-
-
Landskrona Bois
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Copenhagen
۰
۰
IF Elfsborg
inprogress
۲۰:۳۰
Italy
Serie A Women
Como (W)
۰
۱
AS Roma (W)
Finished
۱۵:۰۰
Sampdoria (W)
۱
۴
Fiorentina (W)
Finished
۱۵:۰۰
Juventus FC (W)
۰
۲
AC Milan (W)
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Pomigliano (W)
۰
۰
Parma (W)
inprogress
۱۷:۰۰
Germany
2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۲
۰
FC Heidenheim 1846
Finished
۱۵:۳۰
SSV Jahn Regensburg
۱
۳
Arminia Bielefeld
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۲
۱
KSV Holstein Kiel
Finished
۱۵:۳۰
Tanzania
Premier League
Young Africans
-
-
Namungo FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Argentina
Primera B Nacional
Deportivo Moron
۰
۱
Almagro
Finished
۰۳:۴۰
Estudiantes Rio Cuarto
۰
۱
San Martin Tucuman
Finished
۰۴:۰۰
Italy
Serie B
Calcio Como
-
-
Frosinone
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Pisa
۰
۱
FC Sudtirol Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
AC Perugia
۴
۰
Brescia
Finished
۱۶:۳۰
Benevento
۱
۲
SSC Venezia
Finished
۱۶:۳۰
SPAL 1907 Ferrara
۳
۴
Bari
Finished
۱۶:۳۰
Cosenza
۰
۰
Ternana
Finished
۱۶:۳۰
Cittadella
۳
۰
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
Slovakia
Cup
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۰
SK Slovan Bratislava
Finished
۱۵:۳۰
Belgium
First Division A
Cercle Brugge KSV
۰
۰
Standard Liege
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Reggina U19
۱
۰
Imolese U19
Finished
۱۳:۰۰
Pordenone U19
۲
۲
Como U19
Finished
۱۳:۳۰
Ternana U19
۲
۲
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
SS Monopoli 1966 U19
۰
۱
Lazio U19
Finished
۱۴:۰۰
Virtus Entella U19
۴
۳
Pescara U19
Finished
۱۴:۰۰
Ascoli U19
۱
۱
Benevento Calcio U19
Finished
۱۶:۳۰
Brescia U19
۰
۵
Spal U19
inprogress
۱۷:۰۰
LR Vicenza U19
۱
۰
AC FeralpiSalo U19
inprogress
۱۷:۰۰
Monza U19
۲
۰
Padova U19
inprogress
۱۷:۰۰
Venezia FC U19
۰
۰
Alessandria U19
inprogress
۱۷:۳۰
US Salernitana U19
۱
۱
Spezia U19
Finished
۱۳:۳۰
Genoa U19
۶
۰
Albinoleffe U19
Finished
۱۶:۳۰
Parma U19
۱
۱
Cremonese U19
inprogress
۱۷:۰۰
Viterbese Castrense U19
۱
۲
Perugia U19
inprogress
۱۷:۰۰
Reggiana U19
۱
۱
Cittadella U19
inprogress
۱۷:۰۰
Panama
LPF
San Francisco FC
۰
۰
Herrera FC
Finished
۰۴:۳۰
Algeria
U19 League
ES Setif U19
۲
۲
RC Kouba U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Saoura U19
۳
۱
ASM Oran U19
Finished
۱۱:۳۰
CS Constantine U19
۱
۱
MO Constantine U19
Finished
۱۱:۳۰
USM El Harrach U19
۲
۱
ES Ben Aknoun U19
Finished
۱۱:۳۰
JSM Skikda U19
۳
۲
AS Ain M'lila U19
Finished
۱۱:۳۰
ASO Chlef U19
۲
۱
WA Boufarik U19
Finished
۱۱:۳۰
GC Mascara U19
۱
۲
JSM Tiaret U19
Finished
۱۱:۳۰
MC El Eulma U19
۱
۰
HB Chelghoum Laid U19
Finished
۱۱:۳۰
MC Oran U19
۱
۱
MC Saida U19
Finished
۱۱:۳۰
CA Batna U19
۳
۲
NRB Teleghma U19
Finished
۱۱:۳۰
JS Kabylie U19
۶
۰
MCB Oued Sly U19
Finished
۱۱:۳۰
Australia
New South Wales League Two
South Coast Flame FC
۰
۰
Western Rage FC
Finished
۱۱:۳۰
South Africa
Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۳
۰
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۲:۳۰
Amazulu Reserves
۱
۱
Royal AM Reserves
Finished
۱۳:۳۰
India
I-League
Sreenidi Deccan
۳
۰
Churchill Brothers
Finished
۱۲:۰۰
Poland
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
۱
۰
Piast Gliwice
inprogress
۱۷:۳۰
Turkey
1. Lig
Erzurum BB
۱
۲
Tuzlaspor
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۴
Denizlispor
Finished
۱۴:۰۰
Caykur Rizespor
-
-
Yeni Malatyaspor
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Boluspor
۱
۳
Pendikspor
Finished
۱۶:۳۰
France
Ligue 2
AS St. Etienne
۲
۱
Annecy FC
inprogress
۱۷:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 5
Real Madrid U19
۶
۰
CF Rayo Majadahonda U19
Finished
۱۵:۳۰
AD Alcorcon U19
۱
۱
Leganes U19
Finished
۱۴:۳۰
Cultural Leonesa U19
۰
۱
CD Colegios Diocesanos U19
Finished
۱۶:۰۰
UD La Cruz Villanovense U19
۰
۰
Fuenlabrada U19
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato Nacional Women
CA Ouriense (W)
۱
۱
Braga (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valadares Gaia FC (W)
۰
۰
Sporting (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Famalicao (W)
۱
۰
CS Maritimo Funchal (W)
Finished
۱۴:۳۰
Amora FC (W)
۰
۳
SF Damaiense (W)
Finished
۱۴:۳۰
SL Benfica (W)
۰
۰
Clube de Albergaria (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Torreense (W)
۰
۰
Vilaverdense (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Oman
Professional League
Al Seeb
-
-
AL Musannah
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Al Nahda
۱
۰
Oman FC
inprogress
۱۶:۴۵
Thailand
Thai League 3
Siam FC
۱
۱
Bangkok FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Air Force FC
۲
۳
Samut Sakhon City FC
Finished
۱۲:۰۰
Chamchuri United FC
۱
۰
North Bangkok University
Finished
۱۲:۰۰
Pattaya Dolphins
۱
۰
Banbueng FC
Finished
۱۴:۳۰
Ang Thong FC
۱
۱
Lopburi City FC
Finished
۱۳:۳۰
Thonburi United FC
۰
۰
Royal Thai Army FC
Finished
۱۲:۰۰
Sisaket United
۱
۰
Nakhonratchasima United FC
Finished
۱۳:۳۰
KohKwang FC
۰
۲
Warship United FC
Finished
۱۲:۰۰
Kanjanapat FC
۱
۳
Hua Hin City
Finished
۱۲:۰۰
Phattalung FC
۲
۰
Nara United FC
Finished
۱۴:۰۰
Antigua and Barbuda
Premier Division
Parham FC
۰
۲
Greenbay Hoppers FC
Finished
۰۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division Women
Sporting FC (W)
۱
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۰۴:۳۰
Dimas Escazu (W)
۱
۴
Saprissa (W)
Finished
۰۳:۳۰
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United FC
۳
۲
Prachuap FC
Finished
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۲
Buriram United FC
Finished
۱۵:۰۰
Sukhothai FC
۲
۱
Muang Thong United
Finished
۱۵:۳۰
England
National League
Torquay United
۰
۰
Notts County
inprogress
۱۸:۳۰
Southend United
۰
۰
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bromley
۰
۰
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Yeovil Town
۰
۰
Maidstone Utd
inprogress
۱۸:۳۰
Wealdstone FC
۱
۰
Dagenham & Redbridge
inprogress
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۰
۰
Gateshead
inprogress
۱۸:۳۰
Eastleigh
۰
۰
Woking FC
inprogress
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۰
۰
Chesterfield
inprogress
۱۸:۳۰
Aldershot Town FC
۰
۰
Dorking Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Liga Segunda
FC Porto B
-
-
Belenenses
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
UD Oliveirense
۲
۲
Vilafranquense
Finished
۱۴:۳۰
Moreirense
۱
۰
Academico Viseu
inprogress
۱۷:۳۰
Nacional Madeira Funchal
-
-
SCU Torreense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Germany
Bundesliga Women
SC Freiburg (W)
۰
۴
VfL Wolfsburg (W)
Finished
۱۶:۳۰
Portugal
U23 League
Sporting Lisboa U23
۲
۱
Maritimo U23
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC U23
۰
۰
SC Farense U23
Finished
۱۴:۳۰
Rio Ave U23
۰
۰
Portimonense U23
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Liigacup, Group A
FC Honka Espoo
۱
۱
Kotkan Tyovaen Palloilijat
Finished
۱۶:۳۰
FC Inter Turku
۱
۰
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
India
Indian Super League
Northeast United FC
۰
۱
Jamshedpur FC
inprogress
۱۷:۳۰
Mumbai City FC
۱
۱
Hyderabad FC
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig - White Group
Duzcespor
۰
۲
Inegolspor
Finished
۱۴:۳۰
Afjet Afyonspor
۱
۱
Batman Petrolspor
Finished
۱۴:۳۰
Somaspor
۱
۱
Amedspor SK
Finished
۱۳:۳۰
Bursaspor
۰
۳
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Yeni Menemen Belediyespor Izmir
۳
۰
Bayburt Ozel Idarespor
Finished
۱۴:۳۰
Arnavutkoy
۲
۱
Ankaraspor
Finished
۱۴:۳۰
Isparta 32 Spor
۶
۱
Tarsus Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
Sanliurfaspor
۰
۰
Kasimpasa Erokspor
Finished
۱۴:۳۰
Belgium
Super League Women
Standard Liege (W)
۱
۲
Anderlecht (W)
Finished
۱۶:۰۰
Club Brugge (W)
-
-
Zulte-Waregem (W)
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Eendracht Aalst (W)
۰
۰
White Star Woluwe (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Thailand
Thai League 2
Chiangmai United FC
۱
۲
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۰۰
Trat FC
۲
۰
Suphanburi FC
Finished
۱۴:۳۰
Udon Thani FC
۰
۷
Krabi FC
Finished
۱۴:۰۰
Raj Pracha
۰
۳
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 7
CD Roda U19
۳
۲
Villarreal CF U19
Finished
۱۴:۰۰
Greece
U19 Super League
Ionikos U19
۱
۲
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۲:۱۵
Atromitos U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۴:۳۰
Panaitolikos U19
۱
۰
Asteras Tripolis U19
Finished
۱۳:۳۰
Panathinaikos U19
۲
۰
Lamia U19
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Mineiro 1
Democrata Gov Valadares
۱
۱
Athletic Club MG
Finished
۰۳:۰۰
Romania
Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۱
Campionii FC Arges
Finished
۱۶:۰۰
France
Division 1 Women
Paris FC (W)
۲
۰
Dijon FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
Rodez AF (W)
۰
۵
Olympique Lyonnais (W)
Finished
۱۶:۱۵
Soyaux Asj (W)
۰
۴
Fleury 91 FC (W)
Finished
۱۶:۱۵
EA Guingamp (W)
۲
۰
Stade Reims (W)
Finished
۱۶:۱۵
Croatia
HNL
NK Lokomotiva Zagreb
۱
۰
NK Osijek
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Campionato Primavera
Inter Milan U19
۴
۰
Napoli U19
Finished
۱۵:۳۰
Lecce U19
۱
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۳:۳۰
Empoli U19
۳
۰
Torino U19
inprogress
۱۷:۰۰
Udinese U19
۱
۱
Atalanta U19
inprogress
۱۷:۳۰
Cagliari U19
۱
۱
Frosinone U19
Finished
۱۵:۳۰
Sassuolo U19
۲
۰
AC Milan U19
inprogress
۱۷:۳۰
Finland
Liigacup, Group B
KuPS Kuopio
۰
۱
AC Oulu
Finished
۱۶:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۱
۰
Ilves
Finished
۱۶:۱۵
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۲
VPS Vaasan Palloseura
Finished
۱۶:۱۵
Scotland
League One
Alloa Athletic
۰
۰
Peterhead
inprogress
۱۸:۳۰
Airdrieonians FC
۰
۰
Clyde FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dunfermline
۰
۰
Montrose
inprogress
۱۸:۳۰
Queen of the South
۰
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۰
۰
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League North
AFC Fylde
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
Darlington
۰
۰
AFC Telford United
inprogress
۱۸:۳۰
Chester FC
۰
۰
Spennymoor Town
inprogress
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۰
۰
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Buxton
۰
۰
Kings Lynn
inprogress
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۰
Blyth Spartans FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chorley
۰
۰
Southport FC
inprogress
۱۸:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Banbury United FC
۰
۰
Kettering Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kidderminster Harriers
۰
۰
Scarborough Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Farsley Celtic F.C.
۰
۰
Hereford FC
inprogress
۱۸:۳۰
England
League Two
Carlisle United
۰
۰
Harrogate Town
inprogress
۱۸:۳۰
Leyton Orient
۰
۰
AFC Wimbledon
inprogress
۱۸:۳۰
Salford City
۰
۰
Rochdale
inprogress
۱۸:۳۰
Northampton Town
۰
۰
Walsall FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stockport
۰
۰
Tranmere Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۰
۰
Hartlepool United
inprogress
۱۸:۳۰
Crewe Alexandra
۰
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۰
۰
Stevenage Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Gillingham
۰
۰
Crawley Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bradford City
۰
۰
Mansfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Newport County FC
۲
۱
Swindon Town
Finished
۱۶:۱۵
Colchester United
۰
۰
Barrow FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kenya
Premier League
Gor Mahia
۱
۰
Nairobi City Stars
Finished
۱۵:۳۰
Kakamega Homeboyz
۰
۱
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۳۰
Tusker FC
۱
۱
Kariobangi Sharks
Finished
۱۵:۳۰
Wazito FC
۰
۱
Sofapaka
Finished
۱۵:۳۰
Kenya Commercial Bank Nairobi
۲
۱
Mathare United
Finished
۱۳:۳۰
FC Talanta
۰
۱
Bandari FC
Finished
۱۵:۴۵
Turkey
2. Lig - Red Group
Zonguldak Komurspor
۱
۰
Kirklarelispor
Finished
۱۴:۳۰
Ankara Demirspor
۲
۰
1928 Bucaspor
Finished
۱۴:۳۰
Etimesgut Belediyespor
۱
۱
Balikesirspor
Finished
۱۴:۳۰
Iskenderun
۱
۰
1461 Trabzonspor
Finished
۱۴:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
۱
۱
Serik Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
Karacabey Belediyespor
۴
۲
Pazarspor
Finished
۱۴:۳۰
Kocaelispor
۲
۱
Sariyer GK
Finished
۱۴:۳۰
Kastamonuspor
۰
۱
Utas Usakspor
Finished
۱۴:۳۰
Diyarbekirspor Kulubu
۰
۰
Fethiyespor
Finished
۱۴:۳۰
Vanspor FK
۱
۰
Adiyaman FK
Finished
۱۴:۳۰
Spain
Primera Nacional Women
Villarreal B (W)
۳
۲
UD Collerense (W)
Finished
۱۳:۴۵
Eibar B (W)
۱
۰
Real Sociedad B (W)
Finished
۱۵:۱۵
Elche CF (W)
۲
۱
Granada B (W)
Finished
۱۵:۳۰
UD Geneto Del Teide (W)
۰
۱
CD Pena La Amistad (W)
Finished
۱۵:۳۰
CD Tarsa (W)
۱
۰
CD Julio Suarez (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Salamanca (W)
۱
۰
CD Daimiel Futbol (W)
inprogress
۱۸:۳۰
CD Riudoms (W)
۰
۰
Vic Riuprimer Refo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Bundesliga U19
Darmstadt 98 U19
۱
۲
FC Augsburg U19
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart U19
۲
۲
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Frankfurt U19
۰
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۵:۳۰
Dynamo Dresden U19
۳
۰
Berliner AK 07 U19
Finished
۱۵:۳۰
SV Meppen U19
۳
۲
FC St. Pauli U19
Finished
۱۴:۳۰
1 FC Union Berlin U19
۴
۰
Hansa Rostock U19
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Heidenheim U19
۰
۲
Bayern Munich U19
Finished
۱۶:۳۰
Bangladesh
Premier League
Sheikh Jamal
۱
۲
Abahani Limited
Finished
۱۲:۴۵
Bangladesh Police Club
۲
۰
Rahmatgonj MFS
Finished
۱۲:۴۵
Sheikh Russell KC
۱
۰
Azampur FC Uttara
Finished
۱۲:۴۵
World
Friendly Club Matches Women
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۰
۰
Roa (W)
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek IF (W)
۲
۲
Ovrevoll Hosle (W)
Finished
۱۵:۳۰
Colombia
Primera B
Cucuta Deportivo
۱
۰
Orsomarso
Finished
۰۰:۳۰
Indonesia
Liga 3
Arsenio Arkan FC
۱
۲
PS Palembang
Finished
۱۰:۰۰
David FC
۱
۵
KMP Bumara FC
Finished
۱۲:۱۵
France
Championnat National U19 Group C
Esof Vendee La Roche S Yon U19
۱
۳
Stade Rennais U19
Finished
۱۴:۰۰
Nantes U19
۲
۲
FC Brest U19
inprogress
۱۷:۰۰
Le Mans U19
۲
۱
Stade Lavallois Mayenne FC U19
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 3
Sabadell U19
۰
۱
Barcelona U19
Finished
۱۴:۰۰
Cornella U19
۱
۲
Espanyol U19
Finished
۱۳:۰۰
Girona U19
۱
۰
CF Badalona U19
Finished
۱۵:۳۰
Fundacio Esportiva Grama U19
۰
۰
Real Zaragoza U19
inprogress
۱۸:۳۰
Morocco
League Women
FAR Rabat (W)
۴
۰
AJN Larache (W)
Finished
۱۴:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۰
۰
FK Vojvodina Novi Sad
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Radnicki Nis
۲
۱
Mladost Lucani
Finished
۱۶:۳۰
FK Radnicki 1923 Kragujevac
۰
۱
FK Vozdovac
Finished
۱۵:۳۰
Scotland
Championship
Partick Thistle
۰
۰
Cove Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Inverness Caledonian Thistle
۰
۱
Greenock Morton
inprogress
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۱
۰
Dundee FC
inprogress
۱۸:۳۰
Arbroath
۰
۰
Raith Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Belgium
First Division B
RWD Molenbeek
۰
۰
SL16
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga 2
Leganes
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
SD Huesca
-
-
CD Mirandes
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Israel
Ligat Ha'AL
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Bnei Sakhnin
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sektzia Nes Tziona
۰
۱
Hapoel Beer-Sheva
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Katamon Jerusalem
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Hapoel Haifa
-
-
FC Ashdod
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Rwanda
National League
Rutsiro FC
۱
۱
Mukura Victory
Finished
۱۶:۳۰
Sunrise FC
۰
۱
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Scotland
League Two
Stenhousemuir
۰
۰
Dumbarton
inprogress
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۰
Stirling Albion
inprogress
۱۸:۳۰
Elgin City
۰
۰
Albion Rovers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Forfar Athletic
۰
۰
Stranraer
inprogress
۱۸:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۱
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
Liga Premier Serie A
Halcones de Zapopan
۰
۳
Tritones Vallarta MFC
Finished
۰۰:۳۰
Leviatan FC
۱
۴
Escorpiones FC
Finished
۰۰:۳۰
CF Pachuca 2
۸
۰
Real De Arteaga
Finished
۰۱:۳۰
Correcaminos II
-
-
Lobos ULMX
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Lebanon
Premier League
Tripoli SC
۳
۱
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۵:۴۵
Al Ansar Beirut
۳
۱
Shabab AL Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Tadamon Sour
۴
۱
Al Safa
Finished
۱۵:۴۵
Argentina
Liga Profesional Reserve
Rosario Central Reserves
۲
۰
Tigre Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba Reserves
۱
۲
Atletico Tucuman Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club de Avellaneda Reserves
۰
۰
Argentinos Juniors Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Portugal
Liga 3, Group B
Moncarapachense
۱
۲
FC Alverca
Finished
۱۴:۳۰
Fontinhas
۰
۰
Real SC Queluz
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۴
۱
Gubbio U19
Finished
۱۵:۰۰
Bari U19
۰
۳
Potenza Calcio U19
inprogress
۱۷:۰۰
Latina U19
۰
۱
Foggia U19
inprogress
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۴
۱
Fermana U19
inprogress
۱۷:۰۰
Avellino U19
۰
۰
Palermo U19
inprogress
۱۷:۰۰
Juve Stabia U19
۱
۰
Catanzaro Calcio 2011 U19
inprogress
۱۷:۳۰
Pro Sesto U19
۰
۰
Vis Pesaro U19
inprogress
۱۷:۳۰
Cyprus
2. Division
Omonia FC Aradippou
۰
۱
Peyia 2014
Finished
۱۶:۰۰
PAEEK
۰
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۰۰
AE Zakakiou
۰
۰
Achyronas Onisillos
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 5
AO Poros
۰
۰
Ethnikos Piraeus FC
Finished
۱۶:۳۰
FC Marko
۱
۰
Almyros
Finished
۱۶:۳۰
AO Agia Paraskevi
۰
۱
Fostiras FC
Finished
۱۶:۳۰
Aris Petroupolis
۱
۱
AO Tympakiou
Finished
۱۶:۳۰
Thyella Diastavroseos
۳
۱
AE Moschatou
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone C
Virtus Bolzano
۰
۲
Mestre
inprogress
۱۷:۰۰
France
Championnat National U19 Group B
AJ Auxerre U19
۱
۰
US Torcy U19
inprogress
۱۷:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
HHC Hardenberg
۰
۲
OFC Oostzaan
inprogress
۱۷:۰۰
Katwijk
۳
۰
Quick Boys
Finished
۱۶:۳۰
Kozakken Boys
۱
۰
Volendam Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
Sparta Rotterdam Reserves
-
-
Noordwijk
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Koninklijke HFC
۰
۰
Scheveningen
inprogress
۱۸:۰۰
FC Lisse
۲
۱
SV Spakenburg
inprogress
۱۷:۰۰
IJsselmeervogels
۱
۱
Excelsior Maassluis
inprogress
۱۷:۳۰
Rijnsburgse Boys
۰
۱
Amsterdam FC
inprogress
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Group B
ACD Virtus Entella
۱
۰
Unione Sportiva Fermana
inprogress
۱۷:۰۰
ASD Torres
۱
۱
Lucchese Libertas
inprogress
۱۷:۰۰
San Donato Tavarnelle
۱
۱
Vis Pesaro 1898
inprogress
۱۷:۰۰
Fiorenzuola
۰
۱
Olbia Calcio
inprogress
۱۷:۰۰
Carrarese
۰
۰
Aquila 1902 Montevarchi
inprogress
۱۷:۰۰
Wales
Welsh Cup
Bala Town
۰
۰
Briton Ferry Athletic FC
inprogress
۱۷:۳۰
Connah's Quay Nomads
۱
۰
Airbus UK
inprogress
۱۷:۳۰
Cwmbran Celtic
۱
۱
The New Saints FC
inprogress
۱۷:۳۰
Cyprus
First Division Women
Apollon Limassol FC (W)
۶
۰
Aris Limassol (W)
Finished
۱۲:۳۰
England
Southern League Premier Division Central
Coalville Town FC
۰
۰
AFC Rushden And Diamonds
inprogress
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۱
۰
Mickleover Sports
inprogress
۱۷:۳۰
Bedford Town FC
۰
۰
Leiston Football Club
inprogress
۱۸:۳۰
Alvechurch
۰
۰
Nuneaton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stratford Town
۰
۰
Ilkeston FC
inprogress
۱۸:۳۰
Needham Market
۰
۰
Kings Langley FC
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۰
۰
Hitchin Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stourbridge FC
۰
۰
Basford Utd
inprogress
۱۸:۳۰
Rushall Olympic
۰
۱
Redditch United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Barwell FC
۱
۰
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bromsgrove Sporting
۰
۰
Hednesford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
-
-
Polvorin FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Burgos Promesas
-
-
Real Oviedo II
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
England
Isthmian League Premier
Bishop's Stortford
۱
۰
Corinthian Casuals
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۰
Brightlingsea Regent
inprogress
۱۸:۳۰
Lewes FC
۰
۰
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Folkestone Invicta FC
۰
۰
AFC Hornchurch
inprogress
۱۸:۳۰
Aveley
۰
۰
Bowers & Pitsea
inprogress
۱۸:۳۰
Wingate & Finchley FC
۰
۰
Cray Wanderers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Herne Bay
۰
۰
Horsham FC
inprogress
۱۸:۳۰
Potters Bar Town FC
۰
۰
Haringey Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Carshalton Athletic FC
۰
۰
Canvey Island FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hastings United FC
۰
۰
Margate FC
inprogress
۱۸:۳۰
Billericay Town FC
۰
۰
Enfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Malta
Premier League
Gudja United
۳
۰
Santa Lucia F.C.
Finished
۱۶:۳۰
Pieta Hotspurs FC
-
-
Gzira United FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Floriana FC
۰
۱
Hamrun Spartans FC
Finished
۱۶:۳۰
Sirens FC
-
-
Mosta FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Czech Republic
1. Liga
FK Teplice
۰
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۰
۱
FC Zlin
inprogress
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۰
۰
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۷:۳۰
Cameroon
League Women
Eclair de Saa (W)
۰
۰
Eding Sport (W)
Finished
۱۵:۳۰
Ebolowa (W)
۳
۰
Caiman Filles Douala (W)
Finished
۱۶:۰۰
Amazone FAP (W)
۰
۰
AS Awa FF (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Germany
Regionalliga West
FC Schalke 04 II
۴
۱
SV Rodinghausen
Finished
۱۶:۳۰
Wuppertaler SV Borussia
۵
۱
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۵
۰
1. FC Koln II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Kaan-Marienborn
۳
۰
SV Lippstadt 08
Finished
۱۶:۳۰
Rot-Weiss Ahlen
۰
۰
SC Wiedenbruck
inprogress
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۳
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Duren
۲
۰
SV Straelen
Finished
۱۶:۳۰
Fortuna Koln
۶
۰
SG Wattenscheid 09
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone D
AC Prato
۰
۰
Salsomaggiore
inprogress
۱۷:۰۰
Lentigione Calcio
۱
۰
Mezzolara
inprogress
۱۷:۰۰
Ravenna Calcio
۱
۰
Crema 1908
inprogress
۱۷:۰۰
US Corticella
۲
۰
AC Forli
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Tercera Division - Grp. 1
Deportivo Fabril
-
-
CD Estradense
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Spain
Tercera Division - Grp. 10
Conil CF
-
-
AD Ceuta FC B
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Nigeria
Premier League Grp. A
Bendel Insurance
۰
۰
Gombe United
inprogress
۱۸:۳۰
Scotland
Lowland League
Edinburgh University
۰
۰
Cowdenbeath
inprogress
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۰
۰
Heart of Midlothian FC II
inprogress
۱۸:۳۰
England
National League South
Chelmsford City
۰
۰
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۱
۱
Hampton & Richmond Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Concord Rangers FC
۰
۰
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weymouth FC
۰
۱
Dulwich Hamlet FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cheshunt FC
۰
۰
Hemel Hempstead Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۰
۰
Worthing FC
inprogress
۱۸:۳۰
Slough Town FC
۰
۰
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ebbsfleet United FC
۰
۰
Havant & Waterloville FC
inprogress
۱۸:۳۰
Eastbourne Borough FC
۰
۰
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Welling United
۰
۰
Dartford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۰
۰
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۰
Braintree Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Wales
Cymru North
Ruthin Town FC
۰
۰
Porthmadog
inprogress
۱۸:۰۰
Gresford Athletic
۰
۳
Holyhead Hotspur
inprogress
۱۷:۳۰
Conwy Borough
۰
۲
Guilsfield FC
inprogress
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۲
۳
Cefn Druids AFC
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga North
KSV Holstein Kiel II
۲
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
Kickers Emden
۱
۱
SSV Jeddeloh
Finished
۱۶:۳۰
Hamburger SV II
۳
۲
Eintracht Norderstedt
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano 1906
۲
۰
Porto D'Ascoli
inprogress
۱۷:۰۰
Uruguay
Primera Division
Racing Club de Montevideo
۰
۲
Boston River
Finished
۱۶:۱۵
Germany
Regionalliga Northeast
SV Babelsberg 03
۱
۰
Hertha BSC Berlin II
Finished
۱۵:۳۰
Berlin Ankaraspor 07
۰
۲
BFC Dynamo Berlin
Finished
۱۵:۳۰
Spain
Segunda Division Women
Real Betis B (W)
۳
۰
La Solana (W)
Finished
۱۴:۳۰
CE Europa (W)
۱
۲
Real Madrid B (W)
inprogress
۱۷:۴۵
Athletic Bilbao C (W)
۰
۰
Zaragoza CFF (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۲
Deportiva Minera
Finished
۱۴:۳۰
Vietnam
V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۰
Hong Linh Ha Tinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۲
۲
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Finland
Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
HIFK
Finished
۱۳:۳۰
Japs
۵
۲
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۶:۴۵
JJK Jyvaskyla
۰
۳
FF Jaro
Finished
۱۶:۴۵
Germany
Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
۱
۴
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۶:۳۰
SV Tasmania Berlin
۱
۱
SG Dynamo Schwerin
Finished
۱۶:۰۰
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
۵
۱
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۵:۳۰
MSV Pampow
۳
۳
BSV Eintracht Mahlsdorf
Finished
۱۶:۳۰
Kuwait
Premier League
Al Fahaheel FC
۴
۰
Al-Naser
inprogress
۱۷:۰۵
Northern Ireland
Irish Cup
Portadown FC
۰
۰
Glentoran FC
inprogress
۱۸:۳۰
Larne
۰
۰
Linfield FC
inprogress
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۰
۰
Ballyclare
inprogress
۱۸:۳۰
Ballymena United FC
۰
۰
Newington FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cliftonville FC
۰
۰
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ireland
Leinster Senior Cup
University College Dublin FC
۰
۰
Shamrock Rovers FC
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
Oberliga Hamburg
Curslack-Neuengamme
۰
۰
Hamburger SV III
inprogress
۱۷:۳۰
Botswana
Premier League
Township Rollers
۱
۰
Holy Ghost SC
inprogress
۱۷:۳۰
Botswana Defence Force
۰
۲
Orapa United FC
inprogress
۱۷:۰۰
Police XI SC
۱
۱
Nico United
inprogress
۱۷:۳۰
Wales
Cymru South
Taffs Well
۰
۲
Goytre United
inprogress
۱۷:۳۰
Zambia
Super League
Green Buffaloes
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
NAPSA Stars FC
۰
۱
Power Dynamos
Finished
۱۴:۳۰
Kansanshi Dynamos
۰
۰
Lumwana Radiants
Finished
۱۶:۳۰
Chambishi FC
۱
۱
Nkana FC
Finished
۱۶:۳۰
Nchanga Rangers FC
۱
۱
FC MUZA
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۳
۰
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
Zesco United
۱
۰
Green Eagles
Interrupted
۱۶:۳۰
Buildcon FC
۱
۲
Red Arrows
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
AC Bra
۰
۰
Pinerolo
inprogress
۱۷:۰۰
Sanremese
۰
۱
Borgosesia
inprogress
۱۷:۰۰
AC Legnano
۱
۰
GS Castanese
inprogress
۱۷:۰۰
US Fezzanese
۲
۰
Chisola
inprogress
۱۷:۳۰
France
Championnat National U19 Group A
Paris Saint-Germain U19
۱
۲
Le Havre AC U19
inprogress
۱۷:۰۰
United Arab Emirates
Division 1
Al Rams
۲
۱
Baynounah SC
inprogress
۱۶:۴۵
Palestine
West Bank League
Islami Qalqilya
۰
۲
Shabab Al Amaari
Finished
۱۶:۳۰
Mosaset Al Bireh
۰
۱
Shabab Al-Dhahiriya SC
Finished
۱۶:۳۰
Al Khalil
۰
۲
Shabab Alsamu
Finished
۱۶:۳۰
Namibia
Premier League
Black Africa FC
۰
۱
Okahandja
Finished
۱۵:۳۰
Mexico
Liga de Expansion
CD Tapatio
۲
۲
Celaya
Finished
۰۲:۳۰
Guatemala
Primera Division
Juventud Pinulteca FC
۲
۰
Deportivo Sanarate
Finished
۰۱:۰۰
Mexico
Liga TDP, Group 16
Correcaminos III
۰
۱
FC Santiago
Finished
۰۱:۳۰
England
Southern League Premier Division South
Hanwell Town
۰
۰
Bracknell Town F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Hendon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Poole Town F.C
۰
۰
Gosport Borough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hayes & Yeading FC
۰
۰
North Leigh FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tiverton Town FC
۰
۰
Dorchester Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Salisbury FC
۰
۰
Plymouth Parkway
inprogress
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۰
Beaconsfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Winchester City
۰
۰
Merthyr Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hartley Wintney
۰
۰
Metropolitan Police FC
inprogress
۱۸:۳۰
Swindon Supermarine
۰
۰
Weston-super-Mare FC
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
۰
۰
Yate Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Northern Ireland
Championship 1
Dundela
۰
۰
Dergview
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Liga 3, Group A
Fafe
۰
۰
Sporting Braga B
inprogress
۱۸:۳۰
CDC Montalegre
۰
۰
Varzim SC
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes B
۰
۰
SC Sao Joao Ver
inprogress
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One East
Grantham Town
۰
۰
Hebburn Town
inprogress
۱۸:۳۰
Grimsby Borough
۰
۱
Ossett United
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
France
National 2, Group A
Racing Club de France
۱
۰
FC Chambly Thelle
inprogress
۱۷:۳۰
Rennes II
۰
۰
US St. Malo
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 4
CD Vitoria
۱
۱
SD Deusto
inprogress
۱۸:۰۰
SD Leioa
-
-
CD Padura
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 1
Real Oviedo U19
۰
۰
Coruxo FC U19
inprogress
۱۸:۱۵
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 4
Real Murcia U19
۰
۰
CD Castellon U19
inprogress
۱۸:۳۰
England
Northern League Division One Midlands
Shepshed Dynamo
۰
۰
Cambridge City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 11
CD Llosetense
۰
۰
UD Collerense
inprogress
۱۸:۳۰
CE Mercadal
-
-
CD Manacor
inprogress
۱۸:۳۰
CE Andratx
-
-
Poblense
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
England
Northern Premier League
South Shields
۰
۰
Lancaster City
inprogress
۱۸:۳۰
Marske Utd FC
۰
۰
Guiseley
inprogress
۱۸:۳۰
Nantwich Town
۰
۱
Atherton Collieries
inprogress
۱۸:۳۰
Matlock Town
۰
۰
FC United of Manchester
inprogress
۱۸:۳۰
Ashton United
۰
۰
Morpeth Town
inprogress
۱۸:۳۰
Bamber Bridge
۰
۰
Stalybridge Celtic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۰
۰
Stafford Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Radcliffe Borough
۰
۰
Marine
inprogress
۱۸:۳۰
Liversedge
۰
۰
Belper Town
inprogress
۱۸:۳۰
Hyde United FC
۰
۰
Warrington Rylands
inprogress
۱۸:۳۰
Gainsborough Trinity
۰
۰
Whitby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 15
Oberena
-
-
CD Cortes
inprogress
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Subiza
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
Super League
OFI FC
۰
۰
Pas Giannina
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 6
Patacona FC
۰
۰
Atzeneta
inprogress
۱۸:۳۰
Rayo Ibense
-
-
Hercules II
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Jove Espanol
-
-
Torrent CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Acero
-
-
Silla CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Brazil
Paulista Serie A2
EC XV de Novembro (Piracicaba)
۰
۱
Novorizontino SP
inprogress
۱۷:۳۰
Germany
Oberliga Niederrhein
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
SF Hamborn 07
inprogress
۱۸:۳۰
France
National 2, Group D
FC Chamalieres
۱
۰
FC Nantes B
inprogress
۱۸:۳۰
Mexico
U20 League
Cruz Azul U20
۰
۰
Tigres U20
inprogress
۱۸:۳۰
France
National 2, Group C
Olympique Lyon 2
۰
۰
Lyon Duchere
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 17
CD Robres
۰
۰
CF Epila
inprogress
۱۸:۳۰
Spain
Tercera Division - Grp. 3
UC Cartes
-
-
UD Samano
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 5
CD Diocesano
-
-
Navalcarnero
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Spain
Segunda Division RFEF, Group 2
Mutilvera
-
-
SD Beasain
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AD San Juan
-
-
Cirbonero
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ivory Coast
Ligue 1
ES Bafing
-
-
Lys Sassandra
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Bouake FC
-
-
Stade d'Abidjan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
-
-
Linares Deportivo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
San Marino
Campionato
SS Virtus
۰
۱
FC Fiorentino
inprogress
۱۷:۳۰
Netherlands
U21 League
NAC U21
۰
۰
PEC Zwolle U21
inprogress
۱۷:۱۵
Peru
Liga 1
Cusco FC
۰
۳
Sport Huancayo
Finished
۰۰:۰۰
Cyprus
3. Division
ASIL FC Lysi
۲
۰
Ethnikos Assias
Finished
۱۶:۰۰
Thoi Lakatamias
۱
۰
Chalkanoras Idaliou
Finished
۱۶:۰۰
Kenya
League Women
Vihiga Queens FC (W)
۲
۳
Ulinzi Starlets (W)
Finished
۱۲:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 1
Sile Yildizspor
۱
۰
Karsiyaka SK
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
۲
۰
Turgutluspor
Finished
۱۴:۳۰
Rwanda
League Women
Rambura (W)
۰
۱
Kamonyi FC (W)
Finished
۱۵:۳۰
ES Mutunda (W)
۱
۱
Kayonza WFC (W)
Finished
۱۵:۳۰
Seychelles
Premier League
St Michel United
۲
۲
Saint Louis Suns United
Finished
۱۵:۳۰
Bel Air
۰
۰
Northern Dynamo FC
inprogress
۱۸:۳۰
Republic of Kosovo
Cup
KF Feronikeli
۱
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۵:۳۰
KF Liria Prizren
۲
۳
KF Llapi Podujeve
Finished
۱۵:۳۰
KF Flamurtari
۱
۲
KF Vushtrria
Finished
۱۵:۳۰
KF Ballkani
۲
۰
A&N Prizren
Finished
۱۵:۳۰
Kenya
Super League
Gusii FC
۱
۰
Coastal Heroes
Finished
۱۵:۳۰
Darajani Gogo
۰
۰
Naivas FC
Finished
۱۵:۳۰
Mully Children Family
۲
۲
Mwatate United
Finished
۱۵:۳۰
Kisumu All Stars
۳
۰
Vihiga United
Finished
۱۵:۳۰
Kajiado
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۵:۳۰
Albania
First Division
KF Luz i Vogel 2008
۰
۲
KS Flamurtari Vlore
Finished
۱۵:۳۰
Argentina
Primera A Women
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
۰
۰
Social Atletico Television (W)
Finished
۱۵:۳۰
Huracan (W)
۱
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Oberliga NOFV South
SV Blau-Weiss Zorbau
۱
۲
FSV Budissa Bautzen
Finished
۱۶:۰۰
SC Freital
۱
۰
VfB Auerbach
Finished
۱۶:۰۰
VfB 1921 Krieschow
۶
۱
FSV Wacker Nordhausen
Finished
۱۶:۰۰
FC An der Fahner Hohe
۴
۰
FC Oberlausitz Neugersdorf
Finished
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۲
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
SG Union Sandersdorf
۱
۳
VFC Plauen
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۱
۴
FC Einheit Wernigerode
Finished
۱۶:۰۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 3
AE Lefkimmis
۲
۴
Tilikratis
Finished
۱۶:۲۰
Hungary
NB I
Paksi FC
۰
۰
Kecskemeti TE
inprogress
۱۷:۰۰
Budapest Honved FC
-
-
Kisvarda FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Germany
Oberliga Bremen
Brinkumer SV
۱
۶
Geestemunde
Finished
۱۶:۳۰
TuSpo Surheide
۳
۰
Werder Bremen III
Finished
۱۶:۳۰
Blumenthaler SV
۰
۰
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۷:۳۰
Malta
Challenge League
Mtarfa
۰
۱
Lija Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Vittoriosa Stars
۱
۳
Attard
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Oberliga Westfalen
Sportfreunde Lotte
۱
۰
TUS Bovinghausen 04
Finished
۱۶:۳۰
Greece
Gamma Ethniki, Group 1
Posidonas Neas Michanionas
۱
۰
Kavala
Finished
۱۶:۳۰
Orfeas Puma Xanthi
۱
۱
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Megas Alexandros Orfaniou
۰
۲
Agrotikos Asteras
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil, Group 6
Union Viera CF U19
۲
۰
CD Maspalomas U19
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
Division 2
Shoban Moslemen Qena
۲
۱
Fayoum FC
Finished
۱۶:۳۰
El Hammam
۰
۰
Alexandria Sporting Club
inprogress
۱۶:۳۰
FC Masr (ZED)
۰
۰
Al Nasr Cairo
Finished
۱۷:۰۰
Zanzibar
Premier League
Malindi
۰
۱
Kundemba FC
inprogress
۱۶:۳۰
Hong Kong
Premier League Women
Wofoo Tai Po (W)
۰
۱
Kitchee (W)
Finished
۱۶:۳۰
Burundi
Premier League
Bujumbura City
۱
۱
Tigre Noir CS
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
1st Division
Hungry Lions FC
۲
۱
JDR Stars
inprogress
۱۷:۰۰
University of Pretoria Students
۲
۱
Uthongathi
inprogress
۱۷:۰۰
Spain
Primera Division RFEF, Group 2
Real Union Club de Irun
-
-
CF Intercity
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰