0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Japan
V League Division 2 Women
Brilliant Aries (W)
۳
۰
Forest Leaves Kumamoto (W)
Finished
۰۷:۳۰
GSS Tokyo Sunbeams (W)
۳
۱
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Gunma Bank Green Wings (W)
۱
۳
JA Gifu Rioreina (W)
Finished
۰۹:۳۰
Ohno Sekiyu Hiroshima Oilers (W)
۳
۱
Chiba Angel Cross (W)
Finished
۰۹:۳۰
Japan
V Premier League Women
Hisamitsu Springs (W)
۳
۱
Denso Airybees (W)
Finished
۰۸:۳۰
Saitama Ageo Medics (W)
۳
۰
Okayama Seagulls (W)
Finished
۰۸:۳۰
JT Marvelous (W)
۳
۰
PFU Blue Cats (W)
Finished
۰۷:۳۰
Kurobe Aqua Fairies (W)
۳
۰
Queensesis (W)
Finished
۰۷:۳۰
Hitachi Rivale (W)
۳
۰
NEC Red Rockets (W)
Finished
۰۷:۳۰
Himeji Victorina (W)
۰
۳
Toray Arrows (W)
Finished
۰۷:۳۰
Japan
V Premier League
JTEKT Stings
۳
۰
WOLFDOGS NAGOYA
Finished
۰۷:۳۰
Toray Arrows
۱
۳
Suntory Sunbirds
Finished
۰۸:۳۵
Nagano Tridents
۲
۳
JT Thunders
Finished
۰۸:۳۰
Oita Miyoshi WA
۰
۳
Osaka Blazers Sakai
Finished
۰۸:۳۰
Tokyo Great Bears
۰
۳
Panasonic Panthers
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Cup Women
Minas Tenis Clube (W)
۳
۱
Pinheiros (W)
Finished
۰۳:۳۰
Praia Clube/Banana Boat (W)
۳
۱
Barueri (W)
Finished
۰۱:۰۰
Japan
V Challenge League 3
Nara Dreamers
۳
۰
Chiba Zelva
Finished
۰۵:۳۰
Portugal
A1 Masculinos
Esmoriz GC
۰
۳
AJF Bastardo
Finished
۰۱:۰۰
AA Espinho
۰
۳
Sporting CP
Finished
۱۸:۳۰
SC Espinho
۰
۱
GC Santo Tirso
inprogress
۱۹:۳۰
S.C. Caldas
۰
۰
VC Viana/Casa Peixoto
inprogress
۱۹:۳۰
Turkey
Efeler Ligi
Develi Belediyesi
۳
۰
Bursa B.sehir Belediyesi
Finished
۱۶:۳۰
Arkas Spor Izmir
۰
۳
Halkbank Ankara
Finished
۱۵:۳۰
United States
NCAA Championship
Long Beach State 49ers
۳
۲
Loyola Chicago Ramblers
Finished
۰۶:۳۰
George Mason Patriots
۳
۰
Lewis Flyers
Finished
۰۴:۰۰
Mount Olive Trojans
۰
۳
Purdue Fort Wayne
Finished
۰۱:۳۰
Grand Canyon Antelopes
۳
۱
California Irvine Anteaters
Finished
۰۴:۳۰
Republic of Korea
V League Women
Gimcheon Expressway Corporation Hi-Pass (W)
۳
۱
IBK Altos (W)
Finished
۱۰:۳۰
Taiwan
TVL
Taichung Apollo
۱
۳
Taoyuan Falcon
Finished
۱۳:۳۰
Win Streak
۳
۱
Mizuno
Finished
۱۱:۳۰
Brazil
SuperLiga B Women
Mackenzie (W)
۳
۰
Curitiba Volei (W)
Finished
۰۱:۳۰
SESI SP (W)
۰
۳
Bluvolei (W)
Finished
۰۱:۳۰
Slovakia
Youth League
Junior Poprad U20
۱
۳
Banska Bystrica U20
Finished
۱۳:۳۰
Germany
1. Bundesliga
Netzhoppers KW
-
-
Giesen Grizzlys
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
France
Ligue B
Pole Avenir 2024
۰
۰
ASUL Volley Lyon
inprogress
۱۹:۳۰
Bulgaria
Superliga
Deya Volley Burgas
۱
۰
Montana
inprogress
۱۹:۳۰
Dobrudja 07
۱
۰
Slavia Sofia
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
A2 Feminino
CN Ginastica (W)
۰
۳
GC Santo Tirso (W)
Finished
۱۸:۳۰
FC Calheta (W)
۰
۳
Santa Cruz (W)
Finished
۰۰:۳۰
FC Calheta (W)
۰
۳
Santa Cruz (W)
Finished
۱۷:۰۰
Portugal
A2 Masculinos
CD Os Marienses
۰
۳
Clube Kairos
Finished
۰۱:۰۰
Thailand
VTL
Nakhon Ratchasima College
۱
۳
Kohkood Cabana-Ratchaburi
Finished
۱۱:۳۰
Nakhon Ratchasima
۳
۰
Kasetsart VC
Finished
۰۸:۳۰
Argentina
Liga A1 Women
Banco Provincia La Plata (W)
۳
۰
Ferro Carril Oeste (W)
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
V League
Western KB Star Insurance
۳
۰
Ansan OK Financial Group
Finished
۰۸:۳۰
Hungary
NB I Women
Vasas Obuda Budapest (W)
۳
۰
Fatum Nyiregyhaza (W)
Finished
۱۸:۳۰
Tunisia
National A
CS Hammam-Lif
۲
۰
CO Kelibia
inprogress
۱۸:۳۰
Bulgaria
Vyscha Liga
Izgrev
۱
۲
Zvezdetz
inprogress
۱۸:۳۰
Dunav
۳
۰
Chernomorets Byala 2008
Finished
۱۸:۳۰
Arda
۲
۱
Popovo 09
inprogress
۱۸:۳۰
Slivnishki Geroy
۱
۰
Hebar Pazardzhik 2
inprogress
۱۹:۳۰
Iceland
Mizunodeild
Throttur Nes
۲
۱
KA Akureyri
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Tallinna Ulikool (W)
۰
۳
Tbd-Biodiscovery Tartu (W)
Finished
۱۸:۳۰
Poland
1 Liga
UKS Mickiewicz Kluczbork
۲
۰
AGH AZS Krakow
inprogress
۱۸:۳۰
Hungary
NB I
Mav Elore SC
۱
۳
Vegyesz Kazincbarcika
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Taca de Portugal Women
FC Porto (W)
۲
۱
SL Benfica (W)
inprogress
۱۸:۰۰
Bulgaria
Superliga Women
Slavia Sofia (W)
۳
۱
VK Varna-DKS (W)
Finished
۱۷:۳۰
CSKA Sofia (W)
۳
۲
Maritza Plovdiv (W)
Finished
۱۷:۳۰
Europe
Baltic League
Bigbank Tartu
۳
۰
SK Jekabpils Lusi
Finished
۱۷:۳۰
Barrus/Voru VK
۱
۱
VK Ezerzeme/DU
inprogress
۱۸:۳۰
Greece
A1 Ethniki
Olympiakos Piraeus
۳
۰
Aristotelis Skydras
Finished
۱۷:۳۰
FC Foinikas Syroy
۰
۰
Panathinaikos Athens
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
Eliteserien
OSI Volleyball
۰
۳
Viking
Finished
۱۷:۳۰
Torvastad
۰
۰
Randaberg IL
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
PlusLiga
Projekt Warszawa
۳
۱
ZAK SA Kedzierzyn Kozle
Finished
۱۷:۱۵
AZS Stal Nysa
-
-
LUK Lublin
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Italy
Serie A2 Women
Club Italia (W)
۰
۳
Mondovi (W)
Finished
۱۸:۳۰
Norway
Eliteserien Women
KFUM Volda (W)
۱
۲
Lierne IL (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Albania
Superleague
Elbasani
۰
۱
Studenti Tirana
inprogress
۱۹:۳۰
Slovakia
Extraliga
Mirad Presov
۲
۱
Spartak Komarno
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia
Superliga Women
Partizan Belgrade (W)
۱
۰
AS Batajnica (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
2. Bundesliga Sud
Dachau
۱
۰
VC Dresden
inprogress
۱۹:۳۰
Europe
Baltic League Women
SUFA/DU (W)
۰
۱
TK Ausrine KKSC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Greece
A1 Ethniki Women
PAOK (W)
۱
۰
Ilisiakos (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Aris Thessaloniki (W)
۱
۰
A.O. Markopoulo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
AO Lamias 2013 (W)
۰
۰
ASP Thetis (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga Women
SK UP Olomouc (W)
۰
۰
VK Selmy Brno (W)
inprogress
۱۹:۳۰
VK Prostejov (W)
۰
۰
TJ Mittal Ostrava (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
NLA
TV Amriswil Volleyball
۱
۰
Volley Schonenwerd
inprogress
۱۹:۳۰
Germany
1. Bundesliga Women
SSC Schwerin (W)
۰
۰
Allianz MTV Stuttgart (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Greece
Pre League Women
GS Panionios (W)
۰
۳
Ofa Apolonios (W)
Finished
۱۶:۳۰
Slovenia
1B. DOL Women
Krim-Pirnar Doors (W)
۰
۲
ATK Grosuplje (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Nova KBM Branik Maribor (W)
۱
۰
Ankaran Hrvatini (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Czech Republic
Extraliga
Aero Odolena Voda
۰
۰
VK SOU Ostrava
inprogress
۱۹:۳۰
Usti nad Labem
۰
۱
VK Ceske Budejovice
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
AVL Women
SG Sokol/Post (W)
۲
۰
ASKO Volksbank Purgstall (W)
inprogress
۱۹:۰۰
Bosnia and Herzegovina
Premijer Liga Women
Zok Igman (W)
۲
۱
Gorazde (W)
inprogress
۱۸:۳۰
UOK Banja Luka (W)
۰
۱
OK Gacko (W)
inprogress
۱۹:۱۰
Romania
Divizia A1 Women
CSM Bucuresti (W)
۱
۱
Stiinta Bacau (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Alba Blaj (W)
۱
۰
SCMU Craiova (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Tunisia
National A Women
ASN Medina (W)
۰
۲
Boumhal BS (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Germany
2. Bundesliga Sud Women
Altdorf (W)
۳
۰
SSC Freisen (W)
Finished
۱۸:۳۰
Montenegro
1st League Women
Luka Bar (W)
۰
۳
Herceg-Novy (W)
Finished
۱۸:۳۰
Sweden
Elitserien
Sollentuna
۳
۱
Uppsala
Finished
۱۷:۰۰
Lithuania
A Lyga
Amber Arlanga Volley
۳
۰
Marijampoles Sudova
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
2. Division Women
Holbaek (W)
۳
۰
Hillerod G & I (W)
Finished
۱۶:۳۰
Midtfyn VK (W)
۲
۳
DSIO Odense (W)
Finished
۱۷:۳۰
Denmark
Cup
Gentofte Volley Wildcard
۱
۳
Nordenskov UIF
Finished
۱۱:۳۰
VK Vestsjaelland
۰
۳
Marienlyst Fortuna
Finished
۱۵:۰۰
Germany
Regional League Women
SV Germering (W)
۳
۱
TUSC Obermenzing (W)
Finished
۱۳:۳۰
Denmark
Denmark Cup Women
ASV Aarhus (W)
۳
۰
DHV Odense (W)
Finished
۱۳:۳۰
Holte IF (W)
۳
۰
Brondby (W)
Finished
۱۷:۳۰
Turkey
1. Ligi
Anadolu University
۰
۳
Akkus Belediyesi
Finished
۱۳:۳۰
Kocaeli BSB Kagit
۱
۳
Urgup Spor
Finished
۱۴:۳۰
Bigadic
۰
۳
Istanbul Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۴:۳۰
Erzin Yesilkent Spor
۰
۳
Hakkari Genclik Merkezi
Finished
۱۴:۳۰
Niksar Belediyesi
۳
۰
Gumushanespor Gsk
Finished
۱۴:۳۰
Alanya Belediyesi
۳
۱
Tarim Kredi Genclik
Finished
۱۵:۳۰
Ted Ankara Kolejliler
۱
۳
Aydin Buyuksehir Belediyesi
Finished
۱۶:۰۰
Saint Joseph
۲
۱
Milas Belediyesi
inprogress
۱۸:۰۰
Romania
Divizia A1
Stiinta Baia Mare
۲
۳
SCM Craiova
Finished
۱۳:۳۰
Suceava
۰
۳
CS Rapid Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
Stiinta Bucuresti
۰
۳
CS Arcada Galati
Finished
۱۵:۳۰
Czech Republic
1. Liga Women
Prostejov B (W)
۱
۳
Tatran Stresovice (W)
Finished
۱۲:۳۰
Hronov (W)
۳
۱
Sokol Nusle (W)
Finished
۱۲:۳۰
Norway
1st Division
OSI II
۰
۳
Viking TIF II
Finished
۱۲:۳۰
Sandnes VBK
۰
۲
Rossvoll
inprogress
۱۵:۳۰
Philippines
PVL Women
Akari Chargers (W)
۰
۳
Choco Mucho Flying Titans (W)
Finished
۱۱:۳۰
Creamline Cool Smashers (W)
۳
۰
Petro Gazz Angels (W)
Finished
۱۴:۰۰
Russia
Vysshaya League A Women
Uralochka URGEU (W)
۳
۰
Om-Sibguor (W)
Finished
۱۴:۰۰
Luch Moscow (W)
۰
۳
Dinamo Anapa (W)
Finished
۱۶:۰۰
Ufimochka UGNTU (W)
۳
۱
Tyumen-TymGU (W)
Finished
۱۶:۳۰
Uganda
National League A Women
KCB-Nkumba (W)
۳
۰
OBB (W)
Finished
۱۰:۳۰
Indonesia
Proliga
Bogor LavAni
۳
۰
Kudus Sukun Badak
Finished
۱۰:۳۰
Palembang Bank Sumsel
۰
۳
Jakarta STIN BIN
Finished
۱۵:۰۰
Taiwan
TVL Women
Top Speed (W)
۳
۰
JSL Group (W)
Finished
۰۹:۳۰
Indonesia
Proliga Women
Popsivo Polwan (W)
۱
۳
Jakarta Pertamina (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bandung Bank BJB (W)
۳
۱
Gresik Petrokimia (W)
Finished
۱۲:۳۰
Belarus
Liga Pro
Orly-Pro
۳
۲
Vityaz-Pro
Finished
۰۸:۰۰
Plamya-Pro
۳
۲
Molot-Pro
Finished
۰۸:۳۰
Empire-Pro
۳
۲
Lions-Pro
Finished
۱۱:۱۰
Legion-Pro
۰
۳
Energy-pro
Finished
۱۱:۵۰
Russia
Liga Pro Women
Panthers-pro (W)
۳
۰
Sovy-pro (W)
Finished
۰۰:۲۰
Sovy-pro (W)
۱
۳
Foksi-pro (W)
Finished
۰۸:۴۵
Sovy-pro (W)
۳
۲
Panthers-pro (W)
Finished
۱۲:۳۰
Finland
Cup
Hurrikaani
۱
۳
Akaa
Finished
۱۳:۳۰
VaLePa
۳
۱
Savo Volley
Finished
۱۶:۰۰
Latvia
Nacionala Liga
SK RTU
۳
۱
SK Vecumnieki
Finished
۱۴:۳۰
VK Ventspils
۳
۰
VK Biolars Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
Aizpute
۰
۰
Kuldigas NSS
inprogress
۱۹:۳۰
Croatia
Superliga
OK Medicinar Trnje
۳
۲
Split
Finished
۱۶:۳۰
Sisak
۱
۰
Rijeka
inprogress
۱۹:۳۰
Rovinj
۰
۰
Zadar
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
Superliga Women
Uralochka NTMK Ekaterinburg (W)
۰
۳
Dinamo Kazan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Minchanka Minsk (W)
۰
۳
Leningradka St. Petersburg (W)
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
NLB
TV Amriswil 2
۳
۱
VBC Lutry-Lavaux
Finished
۱۶:۳۰
Greece
A2 Women
GSK Iraklis (W)
۳
۰
GS Asteras Agiou Dimitriou (W)
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
2nd League Women
Strand Volej (W)
۳
۰
Futog (W)
Finished
۱۶:۳۰
Greece
A2
AE Armenion
۳
۰
AS Koroivos
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
1. Division West Women
Bedsted (W)
۳
۰
Kolding (W)
Finished
۱۵:۳۰
Russia
Superliga
Enisey Krasnoyarsk
۳
۱
ASK Nizhny Novgorod
Finished
۱۵:۳۰
Gazprom-Ugra Surgut
۳
۰
Stroitel Minsk
Finished
۱۷:۳۰
Zenit St. Petersburg
-
-
Zenit Kazan
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Sweden
Elitserien Women
Goteborg (W)
۰
۳
Hylte/Halmstad (W)
Finished
۱۵:۳۰
IKSU (W)
۰
۳
Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sollentuna (W)
۰
۰
Linkopings (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Uganda
National League A
Tigers
۰
۳
OBB
Finished
۱۴:۳۰
Sport-S
۳
۱
KAVC
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
2. Division
Midtfyn VK
۳
۱
Esbjerg
Finished
۱۵:۳۰
Turkey
2. Lig
Maliye Ihtisas
۲
۳
Yamanca Asansor Cankiri Birlikspor
Finished
۱۵:۳۰
Norway
1st Division Women
OSI (W)
۳
۰
Forde II (W)
Finished
۱۵:۰۰
Oksil (W)
۳
۱
NTNUI 2 (W)
Finished
۱۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Tallinna Spordikool
۳
۱
EstNor/Kiili
Finished
۱۴:۳۰
Bmf/Rakvere Vorkpalliklubi
۳
۰
Liider
Finished
۱۵:۳۰
Poltsamaa VK
۰
۳
Viljandi VK
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
Sultanlar Ligi Women
Cukurova Bld (W)
۱
۳
Kuzey Boru Genclik (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mert Grup Sigorta (W)
۲
۳
Galatasaray (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turk Hava Yollari (W)
۳
۱
Nilufer Belediye Bursa (W)
Finished
۱۵:۳۰
Iller Bankasi Ankara (W)
۰
۳
Ankara PTT (W)
Finished
۱۷:۳۰
Thailand
VTL Women
Diamond Food VC (W)
۳
۰
Khonkaen Star (W)
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
2. Lig Women
Seramiksan (W)
۰
۳
Gelisim Koleji (W)
Finished
۱۴:۳۰
Bodrum Dogus Spor (W)
۰
۳
Bahcelievler BLD. (W)
Finished
۱۶:۳۰
Turk Hava Yollari 2 (W)
۳
۰
Unsped Spor (W)
Finished
۱۶:۳۰
Akhisar BLD Sportif Faaliyetler (W)
۳
۲
Torbali Bld (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spain
Superliga 2
Ube Lilla Grau
۰
۰
Sayre Generali
inprogress
۱۹:۳۰